Modern Combat 5 Artık Bilgisayarlarda ve Bütün Mobil Platformlarda Ücretsiz!

Modern Combat 5 Artık Bilgisayarlarda ve Bütün Mobil Platformlarda Ücretsiz!

Gameloft'un beğenilen FPS oyunu Modern Combat 5 artık tüm platformlarda ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Mobil cihazların en başarılı FPS oyunları arasında yer alan Modern Combat 5 için yayınlanan son güncelleme oyunun Windows Phone versiyonunun yanında Windows 8.1 uygulama marketinden indirilen bilgisayar versiyonunu da ücretsiz hale getirildi. Hatırlanacağı üzere ilk olarak Modern Combat 5: Blackout'un iOS versiyonu ücretsiz yapılmıştı. iOS versiyonunun ardından oyunun Android versiyonu da ücretsiz hale gelmişti. Yayınlanan son güncellemeyle beraber oyunun bütün versiyonları ücretsiz oldu.

Modern Combat 5 için yayınlanan son güncelleme oyunu ücretsiz hale getirmenin yanısıra birçok yeni içeriği de oyuna ekliyor. Güncelleme ile oyuncular yeni bir çok oyunculu oyun moduna ve yeni haritalara sahip olacaklar. Bunun yanında yeni silahlar, yeni bir kahraman sınıfı, yeni silah ve kahraman kişiselleştirme seçenekleri güncelleme ile birlikte oyuncuları bekliyor.

Modern Combat 5'in bilgisayar versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak Windows 8.1 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Oyunun mobil versiyonlarını ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Fallout Shelter, App Store'un Yeni Kralı Oldu


YORUMLAR