Nokia, Uygun Fiyatlı Telefonu Nokia 108'i Tanıttı

Üst seviye Lumia modelleri ile piyasaya yeniden tutunan Nokia, ultra uygun fiyatlı kameralı telefonlarını bugün tanıttı.

Nokia, Uygun Fiyatlı Telefonu Nokia 108'i Tanıttı

Üst seviye Lumia modelleri ile piyasaya yeniden tutunan Nokia, ultra uygun fiyatlı kameralı telefonlarını bugün tanıttı. Çift SIM destekli Nokia 108, telefonun fotoğraf ve video kayıt özelliğini sık kullananlara hitap ediyor.

Cihaz ve Hizmetler bölümünü Microsoft’a devreden Finlandiyalı dev, bütçe dostu telefonlarla kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Arama ve mesaj yazmanın yanı sıra fotoğraf çekme ve video kaydı özelliklerine sahip Nokia 108’in en dikkat çeken özelliği fiyatı. Sadece 29 dolara satın alabileceğiniz yeni Nokia 108’de VGA çözünürlü kamera, entegre mp3 oynatıcı, fm radyo, çoklu alarm, dahili el feneri bulunuyor. 32 GB depolama alanı ile binlerce fotoğraf, şarkı ve yüzlerce video saklamak mümkün. Nokia 108’in Tek SIM sürümü 31 güne kadar, çift SIM modeli 25 güne kadar bekleme süresi sunuyor. Slam teknolojisini destekleyen cihaz bu sayede Bluetooth aracılığıyla daha hızlı ve daha kolay paylaşım sunuyor.

Kırmızı, beyaz, siyah, sarı ve cyan renk seçenekleri ile gelen Nokia 108, 29 dolar fiyat etiketi ile 4.çeyrekte satışa sunulacak.

Google, Wi-Fi Şifrelerinizi Elinde Tutuyor

YORUMLAR