Panasonic'in Yeni Kulaklıkları Müziği Direk Kemiklerinize İşliyor

Spor yaparken müzik dinlemek insana büyük motivasyon sağlıyor. Spor salonunda kulaklık takıp müzik dinlemek sorun değil ama sokakta bisiklete binerken ya da koşu yaparken kulaklık taktığınız zaman büyük bir tehlikeye girersiniz. Bunun önüne geçmek için Pa

Panasonic'in Yeni Kulaklıkları Müziği Direk Kemiklerinize İşliyor

Spor yaparken müzik dinlemek insana büyük motivasyon sağlıyor. Spor salonunda kulaklık takıp müzik dinlemek sorun değil ama sokakta bisiklete binerken ya da koşu yaparken kulaklık taktığınız zaman büyük bir tehlikeye girersiniz. Bunun önüne geçmek için Panasonic'in tasarlayıp CES 2013'de duyurduğu bu kulaklıklar müziği kafatasınıza verdiği titreşimlerle size iletiyor. Dolayısı ile müziği duyabildiğiniz gibi çevredeki tehlikelerden de haberdar oluyorsunuz.

Aslında bu cihaza kulaklık demek yanlış olur, çünki kafanızın üzerinden aşağı kulağınızın önüne doğru uzanıp neredeyse elmacık kemiklerinize doğru yerleşiyor desek yeridir. Kulağınızı da kapamadığı için diğer kulaklıklar gibi gürültüyü önlemek gibi bir özelliği de bulunmayan bu kulaklığın esas amacı müzik dinlerken çevrenizden de haberdar olmanız.

Ürünün çıkışı 2013'ün son çeyreğine doğru olacak. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olacak olan kulaklığın fiyatı ise henüz belirlenmemiş.

YORUMLAR