PES 2014 için PC Demosu Yayınlandı

Konami, konsollar için yaklaşık 2 ay önce yayınladığı PES 2014 Demo'nun PC sürümünü geçte olsa yayınlamayı başardı. PC kullanıcılarına bu mutlu haberi Pro Evolution Soccer'ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyuran Konami, "PES 2014 PC Demo'su sonunda yay

PES 2014 için PC Demosu Yayınlandı

Konami, konsollar için yaklaşık 2 ay önce yayınladığı PES 2014 Demo'nun PC sürümünü geçte olsa yayınlamayı başardı. PC kullanıcılarına bu mutlu haberi Pro Evolution Soccer'ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyuran Konami, "PES 2014 PC Demo'su sonunda yayınlandı. Resmi topluluk sitelerimiz üzerinden oyunun demosunu hemen indirebilirsiniz." sözlerine yer verdi. Aynı zamanda Pro Evolution Soccer 2014 için indirme bağlantılarının olduğu resmi topluluk sitelerinden birinin adresini de attığı tweet üzerinde paylaşan Konami, buna rağmen iki aylık gecikme için PC kullanıcılarından özür dilemeyi unuttu.

Konsol ve PC sürümleri için yayınlanan PES 2014 Demo arasında geçen iki aylık bekleme süreci eminim ki bir çok PES hayranını çileden çıkarmış ve hatta bu süreç PES 2014'ün hayran kitlesinin büyük bir kısmını piyasadaki en büyük rakibi olan FIFA 14'e kaptırmasına bile neden olmuş olabilir.

Her ne kadar Konami tarafından bu gecikmenin neden kaynaklandığıyla ilgili net bir açıklama yapılmamış olsa da ortaya atılan dedikodulara göre geçtiğimiz yıl Konami'ye yapılan siber saldırının tekrarlanmış olması olası. Hatırlamayanlar için geçtiğimiz yıl içerisinde Konami tarafına yapılan siber saldırıyla PES 2013 piyasaya sürülmeden önce oyunun demo kodlarına siber korsanlar tarafından erişim sağlanmış ve oyunun tam sürümü kırılarak internet ortamında kullanıcılarla paylaşılmıştı. Konami, PES 2014'ün güvende olduğundan emin olmak ve oyun satışlarını etkilememek adına böyle bir karar almış olabilir diye düşünüyorum.

PES 2014'ün yeni versiyonu ile birlikte kullanıcıları İngiltere, İspanya, Fransa, Portekiz, Almanya, İtalya ve Güney Amerika liglerinde yer alan takımlar bekliyor.

PES 2014 için yayınlanan PC demosunu Tamindir.com farkıyla hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Steam'in Kullanıcı Sayısı Xbox Live'ı Geride Bıraktı

YORUMLAR