Samsung Galaxy Note 3, 4 Eylül'de Ortaya Çıkacak

Samsung'un beklenen cihazı Galaxy Note 3'ün 4 Eylül'de cihaza özel bir organizasyonda tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 3, 4 Eylül'de Ortaya Çıkacak

Samsung Galaxy S4 kadar beklenen bir diğer Samsung cihazı tahmin edebileceğiniz gibi Galaxy Note 3 modeli ve özellikle telefon-tablet arası tasarımı ve donanım özellikleriyle öne çıkan serinin bu yeni modelini satın almak için pek çok kişi sabırsızlanıyor. Son günlerde cihaza dair dedikoduların sayısındaki artış ise çok yakın zamanda Galaxy Note 3'ü görme imkanımız olacağına işaret ediyor.

Cihazın IFA 2013'te tanıtılacağına dair bazı haberler mevcuttu ancak Android Geeks'in aktardığına göre tanıtım IFA 2013'te değil, Samsung'un bu etkinlikten biraz daha önce düzenleyeceği özel bir organizasyonda tanıtılacak. Buna yakın zamanlarda iPhone 5S'in de tanıtılacağını göz önüne alırsak, Samsung'un Apple'a sonbahar satışlarında fark atabilmek için çaba göstereceğini tahmin edebiliriz.

Bahsettiğimiz bu özel tanıtım etkinliğinin 4 Eylül'de olacağına dair bazı sızıntılar da mevcut ve şimdilik Android 4.2.2 işletim sistemi barındıracağından bahsedilen cihazın ortaya çıkışına çok az kaldı. Samsung Galaxy S4'te olduğu gibi Galaxy Note 3'ün de kendinden önceki modelin çizgilerine sahip olacağı ancak çok güçlü bir donanım ortaya koyması ve Galaxy S4'ü bu anlamda geride bırakması bekleniyor.

HTC One detaylı incelememizi kaçırmayın

YORUMLAR