Samsung'un 64-bit İşlemcili Giriş Seviyesi Telefonu SM-J100F Göründü

Samsung’un, GFXBench testinde ortaya çıkan, SM-J100F kodlu giriş seviyesi bir akıllı telefonu ortaya çıktı

Samsung'un 64-bit İşlemcili Giriş Seviyesi Telefonu SM-J100F Göründü

Samsung’un, GFXBench testinde ortaya çıkan, giriş seviyesi bir akıllı telefonu ortaya çıktı. SM-J100F kodlu cihaz hakkında detaylar haberimizde.

GFXBench’te ortayan çıkan yeni Samsung modeli, giriş seviyesi olarak adlandırabileceğimiz özelliklere sahip. 64-bit işlemcisiyle dikkat çeken model, 4.8 inç boyutunda 480p çözünürlüğe sahip ekran, adını sıkça duymadığımız 1.2 GHz hızında dört çekirdekli 64-bit Marvell PXA1908 yonga seti ve Vivante GC7000UL grafik işlemciye sahip.

5 Megapiksellik Selfie kamerası bulunan cihazın, hem ön hem de arka kamerasıyla Full HD video çekimi yapılabiliyor. 1 GB RAM ve 4 GB dahili depolama alanının da bulunduğu cihaz, Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle çalışıyor.

Bluetooth, Wi-Fi ve GPS gibi kablosuz ağ teknolojilerini bulunduran cihazın LTE, yani 4G desteği ne yazık ki bulunmuyor. Samsung’un, Galaxy J serisinde yer alması beklenen modelin, ne zaman tanıtılacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor, ancak tahminlere göre cihazın 2015 yılında tanıtılması beklentiler arasında yer alıyor.

Microsoft Ocak Ayında Windows 10 İçin Etkinlik Düzenleyecek

YORUMLAR