Spider-Man Oyununda Hava ve Zaman Değiştirilebilecek

Spider-Man Oyununda Hava ve Zaman Değiştirilebilecek

Yeni Spider-Man oyunu için bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunda zamanı ve havayı değiştirebileceğimiz bir özellik olacak.

Insomniac Games tarafından geliştirilen yeni Spider-Man oyunu çok iddialı geliyor. Yeni oyun diğer Spider-Man oyunları hiç benzemiyor. Açık dünya türünde olacak yapım en büyük PS4 özel oyunlarından birisi olacağa benziyor. Açıkcası bana göre PS4 en iyi yılını geçiriyor. Bunun en büyük sebebi tabii ki özel oyunlar. Bildiğiniz üzere PS4'ün en büyük özel oyunu olarak görülen God of War geçtiğimiz hafta çıkış yaptı. God of War övgülerle karşılandı ve büyük satış rakamlarını yakaladı. 7 Eylül'de de yeni Spider-Man oyunu çıkış yapacak. Yeni Spider-Man oyununun da en iyi PS4 özel oyunlarında birisi olduğunu düşündüğümüzde onun da satış rakamlarının bir hayli yüksek olduğunu tahmin etmek hiç zor değil.

 

Oyunun geliştiricisi Insomniac Games, yeni oyun için ilginç bilgi verdi. Oyunda zamanı ve havayı değiştirme şansı sunuluyor. Bu gayet normal özellikmiş gibi gözükebilir ancak; bu özellik sadece oyunu bitince kullanılabilir durumda oluyor. Yani oyunu bitirmeden kesinlikle havayı veya zamanı değiştirme şansı sunulmuyor. Anlaşıldığı kadarıyla geliştirici ekip senaryo modu bitse bile oyuncuları oyunda tutmak istiyor. Bunun için de eğlenceli olabilecek bir özellik eklemek istemişler.