Steam'de Bu Hafta Sonu Call of Duty: Black Ops 3 Ücretsiz!

Steam'de Bu Hafta Sonu Call of Duty: Black Ops 3 Ücretsiz!

Steam'de haftasonu ücretsiz oyun furyası devam ediyor. Daha önce de birçok oyunu bu şekilde deneyebilen oyuncular için yeni fırsat ise Call of Duty: Black Ops 3 oluyor. Steam kullanıcıları haftasonu boyunca ücretsiz olarak Black Ops 3 oynayabilecekler.

6 Kasım 2015 tarhinde piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops 3, serinin bir süredir takip ettiği izlekten kopmamış ve oyuncuları fantastik modern savaşların içine sokmuştu. Fakat son olarak duyurulan Call of Duty: Infinite Warfare'ın aksine oyundaki bu bilim kurgusal hava sadece silahlara ve zırhlara yönelik uygulanmış, oyuncular Dünya üzerinde savaşmaya devam etmişlerdi. Eleştirmenlerden ortalama puanlar alan oyun ise bu hafta sonu Steam'de ücretsiz olacak.

6 - 7 Ağustos tarihleri arasında oyunu Steam üzerinden indirip, hem hikayeyi hem de multiplayer tarafını oynamanız mümkün. Ortalama 6-8 saat arasında değişen bir hikaye sunan oyun, ücretsiz olduğu haftasonu boyunca gayet rahat bitirilebilecek düzeyde. Ayrıca bir süreliğine ücretsiz olmasıyla birlikte oyuna indirim de geldi. Call of Duty: Black Ops 3'ün başlangıç paketi yüzde 50 indirim alarak, 179 liradan 89 liraya düştü. İçinde ek paketleri ve diğer hediyeleri de barındıran Digital Deluxe versiyonu ise 299 liradan 244 liraya düştü. Ayrıca halihazırda oyunun başlangıç paketine sahip olan oyuncular da oyunlarını Deluxe Edition'a yükseltmek için daha az bir miktar ödeyecekler.

Black Ops 3 Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Oyunu sadece haftasonu boyunca ücretsiz olarak oynamak için bir Steam hesabınız olması gerekiyor. Aşağıda yer alan indirme bağlantısından Steam uygulamasını indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirip, kendinize bir Steam hesabı oluşturabilirsiniz.

Eğer Steam hesabınız mevcutsa, Steam bağlantısının hemen altında yer alan Black Ops 3 bağlantısından oyunun Steam sayfasına ulaşıp, ücretsiz olduğu andan itibaren oyunu Steam uygulaması üzerinden indirip, pazar akşamına kadar ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 3'ün Yeni Ek Paketi Çıktı

Call of Duty: Black Ops 3'ün Daha Makul Fiyatlı Bir Multiplayer Versiyonu Yayınlandı

Fallout 4 Çıkışıyla Call of Duty: Black Ops 3'e Tokat Niteliğinde Bir Ders Verdi

YORUMLAR