Steam'in Muhteşem Yaz İndirimleri Başlıyor!

Dijital oyun platformu Steam çok konuşulacak yaz indirimlerine hazırlanıyor. Oyun hayranlarının kaçırmaması gereken tarihleri açıkladık.

Steam'in Muhteşem Yaz İndirimleri Başlıyor!

Oyuncuların şüphesiz en çok sevdiği platform Steam'dir. Steam bu sevgiyi karşılıksız bırakmamak için geleneksel olarak bazı oyunlarda indirimler yapıyor. Bu indirimler Yaz indirimleri, Sonbahar indirimleri olarak değişebiliyor.

Bildiğiniz üzere yaz geldi herkes kum, güneş ararken oyun bağımlıları en çok oyuna ihtiyaç duyacaktır. Steam oyun bağımlılarının yoğun ilgiyle karşılayacağı Yaz indirimlerini çok yakında başlatıyor. Yaz indirimleri ile onlarca oyun indirime girecek ve her güne özel çok sevilen bir oyun büyük indirimle satın alınabilecek. Bu indirimleri merakla bekleyen ve yaklaşık 4 ay boyunca hiç oyun almamış olanlar indirimin tarihine dikkatli bir şekilde baksınlar.

19 Haziran 2014'de başlayıp 28 Haziran 2014'de bitecek olan yaz indirimleri düşük bir ihtimalde olsa indirme rekorlarına yol açabilir. Oyunları dijital platformdan aynı şekilde indirebileceksiniz. yani sizin artı olarak yapamanız gereken hiç bir şey yok. Sadece indirime giren oyunu sepetinize ekleyip ödemesini yapacaksınız.

İndirime girecek oyunlar kullanıcıların en çok istediği oyunlar göz önüne alınarak kararlaştırılacak. İndirime giren oyunları yine sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Steam'da Nasıl Daha Hızlı Oyun İndirilir?

YORUMLAR