Temple Run 2 Windows Phone için Çıktı!

Temple Run 2 nihayet Windows Phone için yayınlandı! Ücretsiz indirme bağlantısı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Temple Run 2 Windows Phone için Çıktı!

Imangi Studios'un Android ve iOS cihazlarda rekorlar kıran ve milyonlarca oyuncu tarafından indirilerek oynanan mobil oyunu Temple Run 2 nihayet Windows Phone işletim sistemi kullanan cihazlar için de yayınlandı. Temple Run 2 Windows Phone versiyonu tıpkı Android ve iOS versiyonları gibi yüksek kalite grafikleri, heyecan dolu, hızlı ve akıcı oynanışı Nokia Lumia ve HTC'nin bazı modelleri gibi Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlara sunuyor.

Temple Run 2 kaçış oyunu türünde bir çığır açmış, birçok oyun başarısından ötürü Temple Run 2'yi taklit etmişti. Oyunda lanetli bir idolün peşindeki kahramanların hikayesi konu alınıyor. Kahramanlarımız idolü ele geçirdikten sonra devasa bir goril peşlerine takılıyor ve hayatları pahasına kaçmak zorunda kalıyorlar. Yolculukları sırasında terkedilmiş madenler, ıssız ve tehlikeli uçurumlar ve yağmur ormanları gibi farklı mekanları ziyaret eden kahramanlarımız birçok engelle karşılaşmakta.

Temple Run 2'de kendilerine has özel yeteneklere sahip 4 farklı kahramandan birini seçebilmekteyiz. Yine Android ve iOS versiyonları gibi ücretsiz indirebileceğiniz oyuna erişmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Grand Theft Auto: San Andreas Android Versiyonu Çıktı!

YORUMLAR