Yeni ASUS PadFone Infinity Tanıtıldı

ASUS, PadFone Infinity cihazının yenilenmiş sürümünü bugün Tayvan’ın başkenti Taipiei’de düzenlediği etkinlikte tanıttı.

Yeni ASUS PadFone Infinity Tanıtıldı

ASUS, PadFone Infinity cihazının yenilenmiş sürümünü bugün Tayvan’ın başkenti Taipiei’de düzenlediği etkinlikte tanıttı. Tablet ve akıllı telefon deneyimini birleştiren PadFone Inifinity’nin teknik özellikleri haberimizde.

İlk olarak Barcelona’da gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye çıkan Padfone Infinity, yenilenmiş haliyle kullanıcıların karşısına çıktı. 5 inç 1920x1080 Super IPS ekrana sahip yeni Padfone, Qualcomm’un 2.2GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisini taşıyor. 2GB bellek ile gelen Padfone, microSD kart desteği sunuyor. Böylelikle 16GB – 32GB olan dahili depolama alanını 64GB’a kadar yükseltmek mümkün. 13 megapiksel f/2.0 kamerayı taşıyan yeni Padfone ile 1080p video kaydı yapmak mümkün. PixelMaster teknolojisini destekleyen kamera bu sayede ışığın yetersiz olduğu ortamlarda kaliteli fotoğraflar elde edilmesini sağlıyor. Ön yüz kamerasının çözünürlüğü ise 2.0 megapiksel.

Padfone’nun yeni sürümü Android 4.2 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Hem tablet hem de akıllı telefon olarak kullanılabilen bu cihazın 16GB’lık modeli 640 dolardan, 32GB’lık modeli ise 710 dolardan Tayvan’da satışa sunulacak. Cihazın titanyum siyahı ve platinyum beyazı olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor.

Google NFC Teknolojisi ile Şifrelerden Kurtulacak

YORUMLAR