Image Converter

Image Converter

1.2
Editör Puanı: 4/5
4
Image Converter
Image Converter
Image Converter
Image Converter

Resim Formatı Değiştirme Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

Image Converter dönüştürmek istediğiniz resim dosyanızı aynı anda birden çok formata dönüştürebilen ve pratik bir kullanım sunan bir resim dönüştürme programıdır.

Yaygın olarak kullanılan BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, TGA formatlarını destekleyen fotoğraf dönüştürme programı bu formatların yanında birçok ek formatı da desteklemektedir. Image Converter 20 farklı resim formatını algılayarak bu dosyaları 16 farklı formata çevirebilmektedir.

Image Converter'ın oldukça kolay olan kullanımı programı benzer resim formatı değiştirme programlarından ayırmaktadır. Porgram şu şekilde kullanılmaktadır:

Resim formatı dönüştürme işlemi uygulamak istediğiniz resim dosyasını sürükleyip programın ana penceresine bırakmanız format değiştirme işlemini başlatmaktadır. Dönüştürülen dosyalar özel bir klasörde toplanır. Program herhangi bir ayar yapmazsanız resim dosyanızı aynı anda 16 farklı formata dönüştürür. Eğer sadece belli formatlara dönüştürmek isterseniz "Options" menüsü altındaki "Formats" sekmesi altından dönüştürmek istediğiniz formatları belirlemeniz gerekmektedir. Yine Options menüsü altındaki  "Behaviour" sekmesinde dönüştürülen dosyaların saklanacağı klasörü seçebilir, dönüştürme işleminden sonra yapılacak program kapatma eylemi gibi seçenekleri belirleyebilirsiniz. Programın arayüzünün görünümünü ve kullanım dilini "Interface" sekmesi altından değiştirebilmeniz mümkündür.

Image Converter tek bir hareketle resim dosyanızı farklı formatlara kolay bir şekilde çevirebilen oldukça kullanışlı bir resim dönüştürme uygulamasıdır.

Image Converter için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Image Converter crack, Image Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce ispanyolca
Geçen Hafta / Toplam:
81 / 25,310
İşletim Sistemi:
Windows
Üretici:
David Esperalta

Resim ve Grafik Popülerleri

 1. Image Converter
  Image ConverterResim Formatı Değiştirme Programı
 2. HDEkran
  HDEkranEkran Görüntüsü Alma Programı
 3. Minecraft HD Wallpapers
  Minecraft HD WallpapersMinecraft Oyunundan Yüksek Çözünürlüklü Duvarkağıdı Resimleri
 4. Free EPS To JPG Converter
  Free EPS To JPG ConverterFormat Dönüştürme Programı
 5. PhotoImp
  PhotoImpFotoğraf Düzenleme ve Filigran Ekleme Programı