Age of Empires II: The Conquerors Expansion

Age of Empires II: The Conquerors Expansion

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 146,164
  • DOSYA BOYUTU 36.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Age of Empires II: The Conquerers Expansion' ın deneme sürümü indirme için mevcut.

Age of Empires II: The Conquerors Expansion'un deneme sürümü olarak piyasaya sürülen bu versiyonda standart bir adet çok oyunculu harita bulunmaktadır.

Oyunda, Yucatan haritasında bulunan King of the Hill'de savaşabiliyorsunuz. Bu harita üzerinde çok oyunculu tek bir oyun olduğu gibi bunun yanında tek kişilik oynayabileceğiniz bir senaryo bulunmaktadır. ''Montezuma One'' senaryosuna girerek tek başınıza oynayabilirsiniz.

Aztek ve Maya'ları seçerek oynayabileceğiniz oyunun demo versiyonu ile oyunu ücretsiz olarak deneme fırsatı yakalıyorsunuz. Age of Empires'dan sonra çıkartılan Age of Empires 2'nin genişletme paketi olan Age of Empires II: The Conquerors Expansion'u ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Bir zamanlar oyun dünyasını kasıp kavuran strateji oyunlarından biri olan Age of Empires'ın, günümüze uyarlanmış yeni versiyonları hala bir çok oyuncu tarafından oynanmakta ve ilgi görmektedir. En iyi ve en popüler strateji oyunu olarak söyleyebileceğiniz Age Of Empires'ı daha önce denemediyseniz kesinlikle bir göz atmanızı tavsiye ederim.