Bakım Takip

Bakım Takip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,274
  • DOSYA BOYUTU 2.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yusuf Eligul

Bakım takip, firma envanterinizde bulunan mekanik ve elektronik cihazlara ait bakım kayıtlarını bilgisayar ortamında tutmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Bakım Takip, firmanızın sahibi olduğu mekanik ve elektronik cihazlara ait bakım kayıtlarını kaydetmenizi ve bu kayıtları bilgisayarınızda tutmanızı sağlayan yardımcı bir programdır. Program ile birlikte bu kayıtlara yönelik raporlar alabiliyorsunuz.

Makinelarda çıkan hatalar sonucunda değişen perçaların ve servis fiyatının tutarlarını girerek makinelarınızın belirli tarihler arasındaki masraflarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca bu programda firma dahilindeki elektronik ve mekanik cihazların kalibrasyonu ve bakım zamanları kolaylıkla takip edilebilir. Sistem kalibrasyonu ve bakım zamanı gelen makine için sizi beş gün önceden uyarmaya başlayacaktır. Genel olarak bütün makinelerın bakım zamanını ve periyodunu görmenizde mümkündür. Bakım ve kalibrasyon periyodu seçimi tamamen kullanıcıya bırakılmıştır. Her makine için istenilen gün kadar bakım yada kalibrasyon günü seçilebilir. Bir makine için bakım tanımlama sınırı bulunmaaktadır. Kullanıcı günlük, haftalık, aylık, bakım yada kalibrasyon tanımlayabilir.
Sisteme herbir makine için bakım sırasında bakım yapılması gereken parçaları tanımlamak suretiyle bir bakım formu çıkartılabilir. Bu işlem sayesinde makinelerin gerekli parçalarının zamaınında bakımı ve değişimi yapılması sağlanır.

Ayrıca program ile deponuzdaki tüm parçaların stok takibi yapabilir ve tarih bazlı olarak bütün hareketleri listeyebilirsiniz. Firmanız için yararlı olabilecek olan Bakim Takip programını ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.