OzzyTimeTables

OzzyTimeTables

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,708
  • DOSYA BOYUTU 10.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ozan AKI

OzzyTime Tables sınav takvimi ve ders programı hazırlamak amacıyla kullanılabilecek kapsamlı bir program.

Kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan OzzyTime Tables, eğitim kurumlarının ders programı ve sınav takvimi hazırlama işlemlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış bir program olarak öne çıkıyor.

Program özellikle Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları için tasarlanmış. Kolay kullanı mözelliklerine sahip olan programın arayüzü mümkün olduğunca sade tutulmaya çalışılmış. Rafine bir kullanım deneyimi sunan program, kullanıcıların işini kolaylaştırmak amacıyla sürükle-bırak desteği de sunuyor.

OzzyTime Tables programını kullanarak bölüm, program, ders ve ders veren bilgilerini daha önceki programlardan aktarabiliyoruz. Bu sayede her yeni program oluşturma işlemi esnasında programları baştan yapmak zorunda kalmıyoruz. Tek veya toplu çıktı alabilme desteği de programın öne çıkan özellikleri arasında.

Genel olarak konforlu bir kullanım sunan ve görevini gayet iyi bir şekilde yerine getiren OzzyTime Tables, ders programı ve takvim yönetim işlerini hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyor.