Veresiye Defteri Mini

Veresiye Defteri Mini

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,116
  • DOSYA BOYUTU 3.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Abdullah Çetinel

Veresiye Defteri Mini programı pratik bir veresiye defteri yazılımıdır

Veresiye Defteri Mini eğer işletmenizin borç ve ödeme kayıtlarını zahmetsiz bir şekilde saklamak isterseniz işinize yarayabilecek bir veresiye defteri programı.

Bakkal, market ve küçük işletmelerde sıkça başvurulan bir alışveriş yöntemi olan veresiye sistemi maalesef ki bu sistemden yararlanan çok sayıda müşteri olunca karışıklaşmakta. Eskiden veresiye kayıtlarını tutmak için kağıt kalem ikilisinden faydalanır, kalın veresiye defterleri oluştururduk. Neyse ki teknoloji gelişti ve artık bilgisayar programlarından faydalanır hale geldik.

Veresiye Defteri Mini bilgisayarınız üzerinde veresiye kayıtlarını saklamanızı mümkün kılan bir yazılım. Programın diğer veresiye programlarından farkı ise kullanım kolaylığı. Veresiye kayıtlarını tutmak için birçok farklı program seçeneğine sahibiz; fakat bu programlar karışık arayüzlere sahip olabiliyorlar. Bu nedenle sadece müşteri, borç ve ödeme kayıtlarını saklayabileceğimiz ve gereksiz özelliklerden arındırılmış bir program arayabiliyoruz. Veresiye Defteri Mini işte bu tarzda bir veresiye programı.

Veresiye Defteri Mini programo müşteri ekstresi çıkartabiliyor, sadece borçlu müşterileri listeleyebiliyor, raporları Word, Excel ve PDF formatlarında dışa aktarabiliyor ve içerisindeki bilgileri yedekleyebiliyor. Programa şifreli bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz.