Alternate Timer

Alternate Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 578
  • DOSYA BOYUTU 1.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alternate Tools

Alternate Timer'ı kullanarak yıllık planlama ve zaman çizelgenizi en düzenli şekilde oluşturabilirsiniz.

Alternate Timer programı, bilgisayarınızda çeşitli zamanlayıcı işlevlerden faydalanmak istiyor ancak Windows’un kendi sahip olduğu yetenekleri yetersiz buluyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve çok çeşitli zamanlama işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Uygulama içerisinde herhangi bir zamanlayıcı ayarlama sınırlaması yer almıyor ve böylelikle istediğiniz kadar hatırlatıcıyı ve zaman çizelgesini ekleyebiliyorsunuz. Sadece ay ay değil, aynı zamanda yıllık zamanlamalar da oluşturmanıza izin vermesi ise uzun vadeli planlar yapanların ve bunları daha sonra hatırlamak isteyenlerin hoşuna gidecektir.

Sahip olduğu şifre koruması sayesinde herhangi bir diğer kişinin zamanlama ve çizelge verilerinize erişemediğinden de emin olabiliyorsunuz. Hem tablo içerisinde hem de takvim içerisinde tüm çizelge ve zamanlamaları görmenize imkan tanıyan programın, CSV aktarma ve kullanma özellikleri de mevcut. Dilerseniz tablolarınızı yazdırmadan önce bir önizleme ile baskı sonrasında nasıl görüneceklerini de kestirebiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir takılma, sorun ya da sistem kaynağı tüketimine sahip olmayan uygulama, böylelikle bilgisayarınızda devamlı olarak açık da dursa hiçbir sorun yaşamadan diğer işlerinize devam etmenize yardımcı olacaktır. İnternet bağlantısı gerektirmemesi sayesinde offline olduğunuz zamanlarda da kullanabileceğinizi söyleyebilirim.

Bilhassa kendi işini yapanlar, serbest zamanlı çalışanlar ve az kişiyle çok iş yapmaya çalışanlar, tüm işlerini hatırlamak ve çizelgeler oluşturabilmek için Alternate Timer’ı yeterli bulacaklardır. Göz atmadan geçmemeniz gereken takvim, planlama ve ajanda uygulamalarından birisi olduğunu düşünüyorum.