sChecklist

sChecklist

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 596
  • DOSYA BOYUTU 0.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Skwire Empire

sChecklist uygulamasını kullanarak bilgisayarınızda yapılacaklar listelerini oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

sChecklist uygulaması, Windows işletim sistemli bilgisayarlarında yapılacaklar listeleri oluşturmak ve daha sonra bunların takibini sağlamak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir program olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar çok gelişmiş bir sisteme sahip olmasa da uygulamanın basitliği ve kullanım kolaylığını aynı anda barındırdığını söyleyebilirim. Zira kategoriler, etiketler ve daha gelişmiş özelliklere sahip olmayan uygulama, bir an önce liste oluşturma ve bu listeleri tamamlama üzerine şekillendirilmiş.

Birden fazla yapılacaklar listesi oluşturmanıza imkan tanıyan program, bunun yanında varolan listelerinizin içerikleriyle birlikte kopyalanmalarına da izin veriyor. Dilerseniz programın görev çubuğunda durmasından rahatsız olduğunuzda tamamen görünmez olmasını sağlayabiliyor, klavye kısayollarını kullanarak yeniden görünür yapabiliyorsunuz.

Tamamladığınız liste maddelerini işaretlemek veya yeniden yapılmamış haline getirmek de uygulamada mümkün. Eğer bir maddeyi alır da öteki listenize kopyalar veya taşırsanız, işlem esnasında tamamlanma durumu da bozulmadan taşınıyor ve böylelikle listenizdeki durumlarda karışıklıkların önüne geçilebiliyor.

Listelerde yer alan yapılacaklar maddelerinin fontlarının düzenlenebilmesi sayesinde görünüm olarak istediğiniz ve beğeneceğiniz bir listeye sahip olmak da mümkün hale geliyor. Ayrıca toplu halde liste tıklarını ekleme ve kaldırma yeteneklerine de sahip olan sChecklist, pek çok liste programından daha hızlı ve verimli çalışmanıza müsaade ediyor.

Windows’un pano özelliğini de kullanabilmesi sayesinde çeşitli doküman yahut web sitelerinden kopyaladığınız verilerin programa aktarımı oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Eğer yeni ve hızlı kullanımlı bir yapılacaklar listesi programı arayışındaysanız denemeniz gerekenler arasında olduğunu söyleyebilirim.