Wise Reminder

Wise Reminder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,238
  • DOSYA BOYUTU 1.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WiseCleaner

Wise Reminder, günlük olarak yapmanız gereken işleri, doğrum günlerini veya toplantıları size hatırlatan ücretsiz bir programdır.

Wise Reminder, önemli olaylar, görevler ve randevular hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için tasarlanmış bir kişisel asistan yazılımıdır. Günlük olarak yapması gereken düzenli görevler olan kullanıcıların, yapması gereken bu görevleri unutmasını engellemek ve düzene koyabilmelerini sağlamak için geliştirilen program gerçekten çok kullanışlıdır.

Program yardımıyla kendinize günlük bir çalışma planı hazırlayabilir ve yapmanız gereken her türlü görevi çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Oldukça basit olmasına ve piyasada kendi kategorisi altında birçok rakibi olmasına karşın Wise Reminder kullanıcılara sunmuş olduğu basit ve sade arayüzü dışında kolay kullanımıyla da öne çıkmaktadır. Öyle ki günlük rutinlerle ilgili ayarlayacağınız hatırlatmalar ile tüm işlerinizi bir düzen içerisinde ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Görevler ve tamamlanan görevler olarak iki ayrı sekmenin yer aldığı program ana penceresi üzerinde yapmanız gereken görevleri ve tamamlamış olduğunuz görevleri görebilirsiniz. Bu sayede günlük olarak yapmanız gereken işlerinizden geriye neler kaldığını takip edebilirsiniz.

Program penceresinin sağ üst bölümünde yer alan + butonuna basarak yeni bir görev ekleyemek oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken görevle ilgili açıklamayı, görevin yapılması gereken saati ve tarihi belirlemektir. Ayrıca isterseniz bu görevi günlük, haftalık veya aylık tekrarlara bağlayabilirsiniz.

Sistem tepsisinde sessiz bir şekilde çalışan program, herhangi bir şekilde işlerinizi aksatmayacağı gibi işlerinizi aksatmadan yapmanıza da yardımcı olur.

Özünde oldukça basit bir program olmasına rağmen, yeni hatırlatma görevleri oluşturma ve günlük iş düzenini oluşturma konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan Wise Reminder, bir hatırlatma programına ihtiyaç duyan tüm kullanıcıların mutlaka denemesi gereken programlardan bir tanesidir.