Nimbus Note

Nimbus Note

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 835
  • DOSYA BOYUTU 2.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nimbus Web Inc

Nimbus Note, aklınıza gelen tüm fikirleri yada web sayfaları üzerinde gördüklerinizi not alarak arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz yada farklı cihazlardan açarak okuyabileceğiniz yararlı bir not alma programı.

Nimbus Note, not alma program ve uygulaması arayan tüm kullanıcılara gönül rahatlığı ile önerebileceğiniz gelişmiş ve çok fonksiyonlu bir not alma uygulamasıdır. 6 farklı sürümü ile birlikte Windows, Android, iOS, Windows Phone, Chrome ve Web üzerinde hizmet veren uygulama sayesinde dilediğiniz her şeyi not alarak daha sonra farklı cihazlarınız üzerinden okuyabilirsiniz.

Bilgisayar ve mobil cihazlarınız üzerine uygulamayı yüklerseniz belirli aralıklarla eşlemeler yaparak tüm notlarınıza farklı cihazlarınız üzerinden güncel olarak ulaşabilirsiniz. Yeni olmasına rağmen oldukça ilgi gören Nimbus Note uygulamasının Windows versiyonunu bilgisayarınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Hızlı not oluşturma, yapılacaklar listesi hazırlama, farklı platformlardan notlara ulaşabilme, basit paylaşım seçenekleri ve internet sayfaları üzerindeki bilgileri not olarak kaydetme gibi yararlı özelliklere sahip olan Nimbus Note, özellikle iş hayatında sürekli not alması gereken kullanıcılar tarafından denenmeli diye düşünüyorum.

Aldığınız notları arkadaşlarınız ile kolayca paylaşarak onlarında önemli bilgilerden haberdar olmasını sağlayabilir yada en basitinden hazırladığınız market alışveriş listesini eşinize yada çocuklarınıza gönderebilirsiniz. İnternet üzeirnde gezinirken okumak istediğiniz bir şeyler gördüğünüzde fakat zamanınız olmadığında hemen Nimbus Note ile ekran görüntüsü alarak not olarak kaydedebilirsiniz.

Kalem ile not alma ve hatta resim bile çizme gibi işlemler yapabildiğiniz Nimbus Note uygulamasının Windows ve tüm diğer versiyonlarını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Önemli! Nimbus Note'u tarayıcınız üzerinde daha pratik kullanabilmeniz için hazırlanan Google Chrome eklentisini de indirerek kaydetmek istediğiniz web sayfalarını çok daha hızlı ve basit bir şekilde not olarak Nimbus'a ekleyebilirsiniz. Uygulamanın Chrome eklentisini indirmek için tıklayınız.