Notesbrowser

Notesbrowser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 378
  • DOSYA BOYUTU 10.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Notesbrowser

Notesbrowser, tamamen ücretsiz olarak sunulan kapsamlı ve kullanıcı dostu bir not alma programı.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir not alma programı arıyorsanız Notesbrowser'ı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

Ücretsiz olarak sunulan fakat aynı zamanda ücretli olarak satın alınabilecek Pro versiyona da sahip olan Notesbrowser sayesinde önemli notlarınızı kolayca kaydedebilir ve bu notları düzenli olarak arşivleyebilirsiniz. Ücretsiz olan versiyonda hiçbir süre kısıtlaması olmadığını da belirtelim. Buna ek olarak programda reklam gibi rahatsız edici öğeler de bulunmuyor.

Programın en önemli özelliği farklı amaçlara hizmet eden araçları tek bir yerde toplaması ve bunu yaparken kullanım kolaylığından asla ödün vermemesi. Programı açtığımız zaman karşımıza son derece net ve anlaşılır bir arayüz çıkıyor. Farklı bölümlere ayrılmış olan bu arayüzde aldığımız her not ilgili olduğu bölüm altında toplanıyor.

Notesbrowser'ı kullanarak kendimize yapılacaklar listesi, toplantı notları, proje notları, önemli web adresleri listeleri ve hatta MP3 listeleri dahi oluşturabiliyoruz. Bu verilerin her biri farklı başlıklar altında toplandığı için bulunmaları da bir hayli kolay oluyor.

Görevini başarılı bir şekilde yerine getiren Notesbrowser, bu alanda kullanabileceği kapsamlı, ücretsiz ve kullanıcı dostu bir yazılım arayan herkesin denemesi gerekenler arasında yer alıyor.