Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 17,333
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Activision

Call of Duty: Black Ops 4 indir, kesinlikle ekim ayında en çok yapılan arama olmaya aday

Call of Duty: Black Ops 4 indir tuşuna basmak için önümüzde çok az bir zaman kaldı. 12 Ekim 2018 itibarıyla bilgisayar platformları için yayınlanacak olan FPS oyunu, şimdiden tam not almayı başardı.

Treyarch tarafından geliştirilen ve 2018 yılında piyasaya sürülen birinci kişi bakış açılı nişancı oyunu Call of Duty: Black Ops 4, birçok sürprizi beraberinde getirmişti. İlk olarak hikaye modundan yoksun olacağı söylenen oyun, eskisi gibi bir noktadan başlayan ve film gibi akan bir hikaye modunun yerine, parça parça farkı bölümlere yer vereceğini belirtimişti. Black Ops 2 ve Black Ops 3 arasında yaşananları ele alacak olan bölümlerin, bir sırayla girmeyeceği, hepsinin kendine has olacağı söylendi.

Yıllardır Call of Duty oyunlarında yer alan Zombie modunun, Black Ops 4’te de olacağını hatırlatan Activision, ilk etapta üç farklı haritayla oyuncuların karşısına çıkacağını söyledi. Voyage of Despair, Blood of the Dead ve IX olmak üzere farklı haritalar barındıracak olan zombie modunun sonraki günlerde farklı haritalarla destekleneceği ifade edildi.

2017 yılında başlayan ve 2018’de katlanarak büyüyen Battle Royale akımına kapılan Call of Duty: Black Ops 4’te Blackout ismiyle Battle Royale modu olacağı ve oyuncuların istedikleri kadar bu modda zaman geçirebilecekleri söylendi.