Car Parking Mania

Car Parking Mania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,629
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nice Little Games by XYY

Car Parking Mania, Windows 8.1 üzeri cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en kaliteli araba park etme oyunu.

Car Parking Mania, Windows 8.1 üzeri dokunmatik tabletinizde veya klasik bilgisayarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve fazla yer kaplamayan bir araba park etme oyunu.

Windows tabanlı cihazlarınızda hem ücretsiz hem de keyif alarak oynayabileceğiniz bir araba park etme oyunu arıyorsanız Car Parking Mania’yı denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Her ne kadar görsel olarak günümüz oyunlarıyla karşılaştırdığımızda biraz geride kalsa da son derece zevkli bir oynanış sunuyor.

Car Parking Mania, benzerleriyle karşılaştırdığımızda çok daha zorlu ve eğlenceli diyebilirim. Kuşbakışı kamera açısından başka bir açıyla oynamamıza izin verilmeyen oyunda aracımızı park noktasına ulaştırmak için binbir zorlukla karşılaşıyoruz. Geçiş noktamızı kapatan, ucu ucuna geçiş yapmamıza müsaade eden engelleri büyük zorlukla aşmanın haricinde park etmek te basit değil. Aracımızı park yerine getirmemiz bölümü tamamlamamız için yeterli olmuyor. Aracı istenilen açıda park etmemiz zorunlu kılınmış. Aracımızı doğru şekilde park ettiğimizi ise sağ üst köşede yanan yeşil ışıktan anlıyoruz.

Oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. İlerledikçe park ettiğimiz noktaya ulaşmamız zorlaştırılıyor. Hem engellerin sayısı artırılıyor, hem de konumları değiştiriliyor. Bunlar yetmezmiş gibi aracımızı engellere ufak ta olsa dokundurmamız isteniyor. Aracımızı her dokundurduğumuzda bir yıldız kaybediyoruz; üç dokunuşun ardından da oyuna veda ediyoruz. Çok yavaş ilerleyerek engellere takılmamayı düşünüyorsanız bu düşünceyi kafanızdan çıkarın çünkü ne kadar yavaş ilerlerseniz puanınız o kadar düşük oluyor.

Oyunun kontrolleri ise dokunmatik ekranlı klasik bilgisayardan oynarken zorlanmayacağımız şekilde yapılmış. Klavyeden yön tuşlarını kullanarak veya fareyle, dokunmatik butonlarla rahatlıkla aracımızı yönlendirebiliyoruz.