CoffeeCup SiteMapper

CoffeeCup SiteMapper

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,386
  • DOSYA BOYUTU 2.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CoffeeCup Software

CoffeeCup Google SiteMapper web sitenizin haritasını en basit ve hızlı şekilde oluşturmanızı sağlar. Düzgün ve güncel bir site haritası yaratabileceğiniz program sayesinde Google ve diğer arama motorlarında indekslenme oranlarınız hem h

Web sitenizin arama motorlarında görüntülenmesinin en iyi yolu SiteMap oluşturmaktır. SiteMap'lar arama motorlarıyla her zaman etkileşim halindedirler. CoffeeCup Google SiteMapper web siteniz için site haritasını otomatik oluşturan yardımcı bir araçtır.

Google ve diğer arama motorlarında içeriğinizin en hızlı ve etkili şekilde indekslenmesi için ihtiyaç duyduğunuz site haritalarının bu program ile oluşturulması çok kolay. Tek yapmanız geren site url'nizi programa yazarak "Go" tuşuna basmak. Bundan sonraki tüm işlem CoffeeCup Google SiteMapper tarafından yapılacak. Doğru ve güncel bir site haritası sitenize gönderilen örümceklerin daha sık gelmesini dolayısıyla sitenizin arama motorlarına aynı sıklıkla aktarılmasını sağlar. Websitenizin tüm bölümlerinden oluşan bir SiteMap oluşturan CoffeeCup Google SiteMapper sitenize gelen ziyaretçilerin aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilmesini sağlar. Program ayrıca oluşturduğu site haritasını sitenizle uyumlu renklere ve arkaplanlara sahip şekilde düzenleyebilir.