Flappy Golf 2

Flappy Golf 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Flappy Golf 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir golf oyunudur

Flappy Golf 2 eğer zorlu ve heyecanlı bir golf oyunu  oynamak isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Flappy Golf 2'de bizi uçuk engellerle dolu golf sahaları bekliyor. Oyundaki temel amacımız topu en kısa süre içerisinde deliğe sokmak. Fakat bu iş hiç de kolay değil; çünkü oyunda topu yönlendirmemiz, küçük geçitlerden geçmemiz, doğru yolu izleyerek ilerlememiz gerekiyor. Bu iş için de reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmalıyız.

Flappy Golf 2, Flappy Bird tarzındaki bir oynanışı bir golf oyunuyla birleştiriyor.  Oyunda golf topunu yönlendirmek için yine Flappy Bird benzeri bir yol izliyoruz. Yani sinir bozucu, saç baş yolduran bir oyun tecrübesine hazırlıklı olmanızda fayda var.

Flappy Golf 2'deki en büyük yenilik oyuna yerel ve online çok oyunculu oyun modunun eklenmiş olması. Bu mod sayesinde diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi sınayabilir ve topu daha hızlı deliğe göndermek için mücadele edebilirsiniz.