Flappy Golf

Flappy Golf

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Flappy Golf mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Flappy Golf oyunculara alışılmıştan farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir golf keyfi yaşatan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir golf oyunu olan Flappy Golf'de temel amacımız kanatlı bir golf topunu kontrol ederek bu topu deliğe doğru yönlendirmek ve sayı yaparak bölümleri geçmek. Fakat bu işi yaparken ne kadar az kanat çırparsak o kadar yüksek puan alıyoruz. Oyunda kanat çırpma sayımıza göre performansımız değerlendiriliyor ve altın, gümüş veya bronz yıldızla ödüllendiriliyoruz.

Flappy Golf'ü oynayabilmek için tek yapmanız ekrana dokunmak. Ekrana dokunduğunuzda topunuz kanat çırpıyor ve küçük bir miktar yol alıyor. Oyundaki özel olarak tasarlanmış bölümlerde karşımıza farklı engeller çıkmakta. Küçük su birikintileri, yüksek duvarlar ve dar koridorlar aşmamız gereken engeller arasında. Bu engelleri aşmak için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Flappy Golf bize Super Mario oyunlarını andıran 8 bit renki grafiklerle süslenmiş. Oyun her yaştan oyun severin keyifle oynayabileceği bir mobil oyun olarak özetlenebilir.