Geometry Dash APK

Geometry Dash APK

kullanıcı

Geometry Dash APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir ritim tabanlı platform oyunu.

Geometry Dash APK, hızlı ilerleyen aksiyon dolu yapısıyla dikkat çeken bir beceri oyunu ve en önemli özelliklerinden biri de ücretsiz olarak indirilebiliyor olması.

Geometry Dash APK İndir

Aksiyon dolu olması sebebiyle heyecanın bir an olsun düşmediği oyunda tuhaf tasarımlı geometrik şekilleri kontrol ediyoruz ve tehlikeli platformlar üzerinde ilerlemeye çalışıyoruz. Kulağa kolay gibi gelse de bu görev zaman zaman zorlayıcı olabiliyor çünlü platformların üzeri dikenlerle, engellerle ve tuzaklarla dolu. Bunların arasından sıyrılmalı ve mümkün olduğunca uzağa gitmeliyiz. Oyun bir noktadan sonra rahatsız etmeye başlıyor fakat oyunu asıl bağımlı kılan bu rahatsızlık hissinin oyuncuların hoşuna gidiyor olması. Her öldüğünüzde tekrar denemek isteyeceksiniz!

Oyunda eğlenceli müzikler ve ses efektleri görev yapıyor. Bu tarz oyunlarda görmeye pek alışık olmasak da Geometry Dash Lite'de oyuncuya sunulan farklı kişiselleştirme seçenekleri mevcut. Oyunun yapısı son derece keyifli ve kontroller de buna paralel olarak oldukça iyi tasarlanmış. Kontrol mekaniğine bağlı olarak herhangi bir problem yaşamıyoruz.

Geometry Dash Lite'de dilerseniz kendi bölümlerinizi yaratabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Siz de hızlı macera oyunlarından hoşlanıyorsanız, Geometry Dash Lite'yi denemenizi öneriyorum.

  • Ritim bazlı aksiyon platform oyunu
  • Karakterinizi kişiselleştirmek için yeni simgelerin ve renklerin kilidini açın.
  • Roketleri uçurun, yerçekimine meydan okuyun ve çok daha fazlasını yapın.
  • Becerilerinizi geliştirmek için alıştırma modunu kullanın.
  • Neredeyse imkansız olanla kendiniz mücadele edin.

Geometry Dash full sürüm, yeni seviyeler, müzikler, başarımlar, online bölüm düzenleyici ve çok daha fazlasını içerir. Geometry Dash full APK ile değil Google Play’den indirilebilmektedir.