Geometry Dash

Geometry Dash

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 757
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RobTop Games

Geometry Dash sunduğu orijinal atmosfer bileşenleriyle mobil oyun dünyasının ilgi çeken isimlerinden biri hale geliyor.

Geometry Dash, Android cihazlarınıza indirebileceğiniz keyifli bir beceri oyunu olarak tnaımlanabilir. Oyun her ne kadar eğlenceli olsa da bu tarz bir oyun için yüksek sayılabilecek fiyatı ile biraz antipati toplayabilir.

Açıkçası bu tarz oyunlardan uygulama marketlerde çok sayıda bulmak mümkün ve bunların birçoğu ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yine de yeni bir şeyler denemek isteyen kullanıcılar Geometry Dash'i deneyebilirler.

Oyunda platform üzerinde ilerleyen ve karşısına çıkan engellerden kaçmaya çalışan bir karakteri kontrol ediyoruz. Yolumuz tehlikelerle dolu olduğu için son derece dikkatli olmalı ve hızlı reflekslerle engellerden sakınmalıyız. Oyunun en ilgi çeken yanları arasında orijinal müziklere sahip olması ve oyun yapısının ritim duygusu üzerine kurulu olması. Bu sayede oyun hem daha dinamik hem de daha eğlenceli bir hale geliyor.

Ücretli olarak sunulduğu için herhangi bir uygulama içi satın alma sunulmayan Geometry Dash'i parmaklarına güvenen oyunseverlerin denemesi gerektiğini düşünüyorum.