Hill Climb Racing 2 APK

Hill Climb Racing 2 APK

kullanıcı

Hill Climb Racing 2 APK, android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi engebeli arazi yarış oyunlarından biridir.

Hill Climb Racing 2 APK, oynaması ücretsiz online multiplayer yarış oyunu. Android platformunda hem görsel hem de oynanış açısından açık ara en iyi engebeli arazi yarış oyunu. Yenilikçi kontrol sistemiyle küçük ekranlı telefonda da rahat oynanış sunan ücretsiz yarış oyununda Bill adında kırmızı arazi aracıyla tanıdığımız karakterin yerine geçiyoruz.

Hill Climb Racing 2 APK İndir

Dünya genelinde 500 milyondan fazla indirmeye ulaşan en popüler yarış oyunu Hill Climb Racing’in devam oyunu Hill Climb Racing 2’de ilk göze çarpan grafik kalitesinin artırılması. Oynamaya başladığınızda fizik motorunun da geliştirildiğini ve yeni yolların eklendiği anlıyorsunuz. Her zaman olduğu gibi hem aracınızın parçalarını yenileme, hem de sürücünüzün görünümü değiştirme şansına sahipsiniz.

Dağların ardında inişli çıkışlı yollarda devrilmeden aracımızı sürme mücadelesi verdiğimiz zorlu yarış oyununda amacımız dünya şampiyonu olmak. Onlarca yarışçı arasından sıyrılmak elbette kolay olmuyor.

  • Arabalardan, kamyonlara, bisikletlere ve çılgın rotatora 20’den fazla aracın kilidini açın: Kupa yolunda ilerleyin ve seçtiğiniz araçla heyecan verici kupalarda yarışın. Kilidi açmak için 20’den fazla farklı araçla yokuş yukarı çıkın.
  • Araçlarınızı yükseltin: Araba yarışından kazanılan coin’lerle yükseltmeler satın alın ve araba sürüşünüzü geliştirmek için kullanın. 16’dan fazla kilidi açılabilir parça arasından seçim yapın, performansınızı artırmak için bu parçaları birleştirin ve toplayın. Sürüş yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak ve zirveye çıkmak için yükseltmeleri benzersiz şekillerde karıştırın.
  • Arabanızı ve karakterinizi özelleştirin: Hem avatarınız hem de araç garajınız için çeşitli özelleştirme seçenekleri kazanın ve kilidini açın. Yarışırken havalı görünün ve avatarınızı kendi benzersiz tarzınıza göre ayarlayın. Binlerce kombinasyon parmağınızın ucunda.
  • Klasik macera modu: Hill Climb Racing 1’in sevilen yokuş yukarı macera modu bu devam oyununda geri dönüyor. Bu sonsuz yarış modunda ne kadar uzağa gidebileceğinizi görün.
  • Arkadaşlarınızla online takım oluşturun ve yarışın: Arkadaşlarınızla online yarışlara katılın. Çok oyunculu yarış takımı kurun veya takımlara katılın ve skor tablosunda ne kadar yükseğe ulaşabileceğinizi görün. Her hafta değişen online çok oyunculu lider tabloları ve etkinliklerle katılabileceğiniz çok sayıda etkinlik var.
  • Arcade eğlencesi ve dublör hileleri: Dublörlük yapın, taklalar atın, çarpıştırın. Eşsiz fizik tabanlı araba simülasyonunda diğer araba oyunlarının rekabet edemeyeceği numaralar yapabilirsiniz.
  • Çok oyunculu yarışlarda kazanmak için tepede yarışın: Kupa modunda diğer üç online oyuncuya karşı yarışın. Savaşın ve mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine kadar yarışın. Kupa modu çeşitli arazilerde yüzlerce farklı seviyede çok oyunculu oyunlarda sürüş yapmanızı ve yarışmanızı sağlar.