Marvel Heroes

Marvel Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27,306
  • DOSYA BOYUTU 57.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gazillion Entertainment

Marvel Heroes ücretsiz olarak oynanabilen bir online rol yapma oyunudur.

Marvel Heroes, Spider Man, Hulk, Thor, Iron Man, Wolverine gibi ünlü Marvel süper kahramanlarını kontrol etmemize imkan tanıyan, Free to Play sistemine sahip ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMO oyunudur.

Diablo ve Diablo 2 oyunlarının arkasındaki isim olan David Brevik tarafından yaratılmış olan Marvel Heroes aksiyon-RPG türündeki oynanış yapısını MMO tecrübesiyle birleştirmekte. Oyunda Marvel dünyasından tanıdığımız Marvel'in süper kahramanlarını bularak oyanayabilmekteyiz.

Marvel Heroes'taki amacımız Kozmik Küp aracılığıyla dünyayı kendi kontrolüne geçirme niyetinde olan Doctor Doom'u durdurmaktır. Bu amaç için diğer kahramanlarla takım kurarken Doctor Doom'un yanında yer alan kötü kahramanlara karşı mücadele etmeliyiz.

Oyunda farklı kahramanları açabilmenin yanında her karakter için aralarında klasik Marvel kostümlerinin de yer aldığı farklı kostümler açabiliyor, kahramanımıza özel görsel efektler kazandırabiliyoruz. Derin bir crafting sistemi de oyuna eklenmiş durumda. Bize maceralarımızda eşlik edebilecek sevimli evcil hayvanlar oyunun bir diğer ilginç yönü.

Marvel Heroes oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Oyunda Doctor Doom'a karşı mücadele etmenin yanında PvP karşılaşmalarıyla takımlar kurarak karşımızdaki diğer oyuncularla savaşabilmekteyiz. Oyuna günlük olarak eklenen ödüllü görevler oyundan sıkılmanızı engellemekte.

Eğer MMO türünde oyunları seviyorsanız Marvel Heroes denemeye değer kaliteli bir alternatiftir.

Not: Oyunu oynayabilmek için ücretsiz olarak hesap yaratmanız gerekmektedir. Ücretsiz hesap yaratma işlemini bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz:
https://login.marvelheroes.com/registration.php?pcode=