PUBG New State APK

PUBG New State APK

kullanıcı

PUBG New State APK, PUBG Mobile 2 oyunu bekleyenler için yeni nesil battle royale (hayatta kalma) oyunu.

PUBG New State APK, PUBG Mobile 2 oyununu bekleyenler için yepyeni battle royale. Android ve iOS mobil platformda indirme rekoru kıran battle royale oyun PUBG Mobile’ın ikincisi PUBG Mobile 2 yerine PUBG New State ismiyle çıkış yaptı. Yeni PUBG mobile PUBG: New State, Android telefonlara Google Play’den ücretsiz indirilebiliyor. Yeni PUBG mobi oyunu son sürüm alternatif PUBG: New State APK indirme seçeneğiyle sizlerle.

PUBG New State APK İndir

PUBG Mobile, şu anda mobilde en çok oynanan battle royale oyunlar arasında ve sürekli yeni içeriklerle güncelleniyor. Büyük ödüllü online turnuvaların da gerçekleştiği oyunun ikincisi versiyonu da heyecanla bekleniyor. PUBG Mobile 2 ne zaman çıkacak? PUBG Mobile 2 çıkış tarihi ne zaman? gibi pek çok soru soruluyor. PUBG Mobile 2 bekleyenler için güzel haber orijinal battle royale PUBG’nin yapımcıları KRAFON Inc ve PUBG Studio’dan geliyor. PUBG New State, 25 Şubat 2021 tarihinde mobil oyuncuların beğenisine sunuldu ancak alfa beta aşamasında. PUBG New State ne zaman çıkacak? sorusu 11 Kasım 2021 tarihi itibarıyla son buldu. Beklenen PUBG New State APK Android oyunu 11 Kasım'da Türkiye dahil çıkış yaptı. Peki, PUBG Mobile 2 oyunculara neler sunuyor?

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS’un yaratıcısı PUBG Studio’nun en yeni oyunu PUBG New State’de 100 oyuncu birbiriyle karşı karşıya geliyor ve çeşitli silahlarla taktiksel savaşıyorlar. Sadece tek bir oyuncu veya takım hayatta kalana kalana dek savaş sürüyor! Sürekli daralan Mavi Alan ile oyuncular üstünlük sağlamak için silahlar, araçlar ve eşyalar bulmaya çalışıyor. Sadece en güçlüler hayatta kalan unvanına sahip oluyor.

Yeni nesil mobil grafiklerle PUBG: New State, eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan oyunculara sunuyor. Mobil oyunlarda gelmiş geçmiş en gerçekçi grafikler eşliğinde devasa açık dünyaya atlıyorlar. Mobil oyun optimize edilmiş gerçekçi silah kullanımının keyfini çıkarıyorlar. Birçok farklı silah mevcut ve özelleştirmeyle kişiselleştirilebiliyor. Çeşitli araçlarla keşfedilebilir 8x8 km’lik devasa boyuttaki açık dünyalara sahip olan yeni nesil hayatta kalma oyunu, daha geniş PUBG evreninde geçiyor. Şimdi sayısız tarafın birbiriyle savaştığı 2051 yılında anarşinin hüküm sürdüğü yakın bir gelecektesiniz. Hayatta kalmak için yeni taktikler ve teknolojiler gerektiren kıyasıya mücadele yepyeni bir savaş alanına evrilmiş durumda.

 • Mobil oyunların sınırlarını zorlayan ultra gerçekçi grafikler
 • Gerçekçi ve dinamik silah oynanışı
 • Yeni nesil hayatta kalma
 • Genişletilmiş PUBG evreni

PUBG New State Sistem Gereksinimleri

Aşağıda listelenen PUBG New State sistem gereksinimleri yeni PUBG Mobile oyununun Android cihazlara yüklenmesi için gerekli en düşük donanımlardır. PUBG Mobile 2 oyununu keyifle oynamak için, minimum sistem gereksinimlerinin üzerinde bir Android telefona sahip olmalısınız. Geliştirici tarafından paylaşılan PUBG New State sistem gereksinimleri:

 • İşlemci: 64-bit (ABI arm64 veya üstü)
 • Bellek: 2 GB veya üstü RAM
 • İşletim Sistemi: Android 6.0 veya üstü
 • Grafik İşlemci: Open GL 3.1 veya üstü / Vulkan 1.1 veya üstü

PUBG New State Açılmıyor Sorunu Çözümü

Sunucu bakımı sırasında PUBG: NEW STATE uygulamasını çalıştıramazsınız. Sunucu bakımı olmadığı halde oyun çalışmıyorsa aşağıdaki adımları izleyin:

 • Tüm gereksiz uygulamaları ve verileri mobil cihazınızdan silin.
 • İşletim sisteminizin sürümünü kontrol edin ve mümkünse en son sürüme güncelleyin.
 • Ağ (Wi-Fi/mobil veri) bağlantınızı kontrol edin.
 • Mobil cihazınızı yeniden başlatın.

Sorun devam ederse PUBG: NEW STATE'i mobil cihazınızdan tamamen kaldırın ve hızlı bir Wi-fi/mobil veri ağına bağlıyken yeniden yüklemeyi deneyin. (Bir misafir hesabı kullanıyorsanız, oyunu mobil cihazınızdan kaldırdığınızda bilgilerin kaybolacağını lütfen unutmayın.)

Sorun devam ederse, Android telefonunuzun model adı ve işletim sistemi sürümü ile birlikte NEW STATE Destek ile iletişime geçin.

 1. Mobil cihazınızın model adı, işletim sistemi sürümü:
 2. Sorun ilk ne zaman ortaya çıktı:
 3. Bölge/Sunucu: