ROBLOX

ROBLOX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,282
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ROBLOX Corporation

ROBLOX, her yaştan kişinin oynayabileceği ve sanal LEGO olarak adlandırabileceğimiz bir oyundur.

ROBLOX, Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş online bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda yer alan binlerce parkurdan birini seçerek dünyanın her yerinden oyuncularla online olarak yarışabilirsiniz. ROBLOX oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar.

6 milyondan fazla aylık oyuncuya ulaşan ROBLOX oyununu oynarken çok zevk alacaksınız. 3D bir dünyada geçen oyunda birbirinden farklı zorlukta parkurlar yer alıyor. Parkurları geçmek için ise hafızanızın biraz iyi olması gerekiyor. Bu oyunda dilerseniz kendi parkurunuzu yapabilir dilerseniz de hazır parkurlarda diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Bu oyunda uzay savaşları yapabilir, arkadaşlarınızla paintball oynayabilir ve aynı zamanda pizza dükkanı işletebilirsiniz. Bambaşka bir dünyada geçen bu oyunu oynarken çok zevk alacağınızı söyleyebiliriz.

Roblox Özellikleri

  • Multiplayer oyun 
  • Binlerce farklı oyun tarzı
  • Kişiselleştirilebilir karakter
  • Diğer oyuncularla mesajlaşabilme

Roblox Detayları

Roblox aslında Minecraft'ı andıran ve kendine has özellikleri bulunan bir yapım. Ön plana çıkan tarafı ise oyuncuların yaratıcılığını ortaya çıkarması. Roblox oynayanlar, elde ettikleri malzemeler ile yaratıcılıklarını sonuna kadar zorlayabilirlerken, başka oyuncuların dünyalarına da dalabiliyorlar. Oyuna girdikten sonra kendi evreninizi yaratabildiğiniz gibi isterseniz, daha önceden yaratılmış evrenler üzerinde de çalışabiliyorsunuz.

Oyunun dikkat çeken taraflarından biri ise platformlar arası kayıt dosyası taşınabilmesi. Roblox, platformlar arası tam desteğe sahiptir; yani bilgisayarlar, mobil cihazlar, Xbox One veya VR başlıklarıyla oynayan arkadaşların ve milyonlarca diğer kişiyle beraber oynayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra kişiselleştirme detayları oldukça gelişmiştir. Avatarını bir sürü şapka, tişört, surat, ekipman ve daha fazlasıyla özelleştir. Sürekli genişleyen bir öğe kataloğu sayesinde oluşturabileceğin görünümlerin sınırı yok.