Standoff 1 APK

Standoff 1 APK

kullanıcı

Standoff Multiplayer APK Android telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz bir online aksiyon oyunudur. Standoff 1 APK shooter oyunları sevenlere tavsiyemizdir.

Standoff Multiplayer APK Android oyuncularına online olarak nişan alma yeteneklerini sergileme imkanı veren bir savaş oyunu. Counter Strike oyunu sevenler için Standoff 1 APK Android TPS oyunu tavsiyemizdir.

Standoff APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Standoff Multiplayer'da takım tabanlı savaşlara katılmaktayız. Oyun içerisinde iki farklı oyun modu yer alıyor. Takım tabanlı Deathmatch modunda bir takım seçerek karşı takımla savaşıyoruz ve diğer takımın bütün oyuncularını yok etmeye çalışıyoruz. Capture the Flag modunda ise amacımız karşı takımın karargahına sızarak karargahtaki bayrağı çalmak ve kendi karargahımıza taşımak. Bu modda rakip takım da bizim karargahımızdaki bayrağı kaçırmaya çalıştığı için bir yandan da üssümüzü savunuyoruz.

Standoff Multiplayer'da kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından yönetmekteyiz. Oyunda tabancaların yanında makinalı tüfekler ve uzun menzilli keskin nişancı tüfekleri gibi silahlar kullanabilmeniz mümkün. Ortalama bir grafik kalitesine sahip olan Standoff : Multiplayer rütbe sistemine yer vermekte. Oyunda maçları kazandıkça rütbe alıyorsunuz ve daha gelişmiş silahları kullanmaya başlayabiliyorsunuz.