The Crew 2

The Crew 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 10,558
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

The Crew 2, hava, deniz ve kara olmak üzere üç farklı kulvarda onlarca farklı araçla yarış yapmanızı sağlayan bir oyundur.

The Crew 2, Ivoy Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından dağıtılan bir yarış oyunudur. 

İlk The Crew oyununa döndüğümüzde, Ubisoft çok da merak salmadığı bir konuya giriş yapmış ve yarış oyunu çıkarmıştı. Ivoy Tower tarafından geliştirilen ilk oyun, yarış tarafından daha çok haritasıyla ön plana çıkmıştı. Tek bir yükleme ile bütün Amerika Birleşik Devletleri'nin gezilebildiği ve koca devletin neredeyse her noktasında yarışların yapılabildiği bu oyun, grafikleriyle de oldukça beğenilmişti. 

Thew Crew 2 ile birlikte çıtayı biraz daha yukarıya çıkaran Ivoy Tower ve Ubisoft, bu sefer sadece otomobillerle kalmayıp, oyuna neredeyse her türlü motor sporunu eklediklerini açıkladılar. Hava, deniz ve kara olmak üzere üç farklı alanda, onlarca farklı aracın kullanabileceği yeni oyun, daha çıkmadan bu türü seven oyuncular arasında heyecan yaratmayı başardı. Hatta ilk oyundaki sürüş sıkıntılarının giderilmesi halinde, sonra zamanlarda görebileceğimiz en iyi oyunlardan bir tanesinin yaklaşmakta olduğu dahi söylendi. 

Tekrar dizayn edilmiş Amerika Birleşik Devletleri haritasında dur durak bilmeyen bir aksiyon vaat eden The Crew 2 için yayınlanan ilk tanıtım videosundan ,oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri almanız da mümkün.