The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 480
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daedalic Entertainment

The Lord of the Rings: Gollum Steam'de! Yüzüklerin Efendisi filminden esinlenen PC oyunu Türkçe dil desteğiyle geliyor.

The Lord of the Rings: Gollum, popüler seri film Yüzüklerin Efendisi’nden esinlenerek geliştirilmiş hikaye tabanlı aksiyon - macera oyunu. Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan Yüzüklerin Efendisi oyunu, Türkçe dil desteğiyle sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Hala geliştirilme aşamasında olan The Lord of the Rings: Gollum Steam’de yerini aldı! The Lord of the Rings oyununu ilk oynayanlardan olmak için hemen yukarıdaki The Lord of the Rings: Gollum İndir butonuna tıklayın, oyunu istek listenize ekleyin.

The Lord of the Rings: Gollum İndir

Yüzüklerin Efendisi Gollum oyununda hikaye odaklı bir macera sizleri bekliyor. Gollum olarak onun için kıymetli olan tek şeyin peşinde tehlikeli bir maceraya atılıyorsunuz. Gollum yetenekli ve sinsi ancak bölünmüş kişiliğinden dolayı dağılmış duurmda. Tek zihin, iki egoya sahip bir karakterin yerine geçmeye hazır mısınız?

Gollum; atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini bir kez daha avuçlarının arasında tutma arzusuyla yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi dünyasındaki etkileyici karakterlerinden biri. Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmış. Bölünmüş bir kişiliğe sahip olmasıyla vahşi ve hain aynı zamanda arkadaş canlısı ve temkinli biri. J.R.R. Tolkien’ın hikayesinde kilit karakter olan Gollum’un anlatılmamış hikayeleri oyuna yansıtılıyor. Kara Kule’deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri’nin yanındaki zamana kadar her şeyi bulacaksınız.

  • Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için gizlilik, çeviklik ve sinsiliği kullanın. Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun ya da avantajlı noktalara tırmanın.
  • Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek veya daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona göre bir şey.
  • Verdiğiniz kararlar ve oynayış şekliniz Gollum'un kişiliğini doğrudan etkileyecek: Gollum ve Sméagol'un oluşturduğu iki taraf arasındaki mücadelede Gollum'un karanlık tarafının mı kontrolü ele alacağını ya da bir zamanlar Sméagol olandan geriye bir umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Tek zihin, iki ego. Karar sizin!