Undertale

Undertale

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,225
  • DOSYA BOYUTU 200 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tobyfox

Oyuncuları tipik bir savaş ortamına götüren Undertale, nefes kesen aksiyon sahnelerine ev sahipliği yapıyor.

Bilgisayar ve mobil oyunlara olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu ilgi artmaya devam ettikçe piyasaya daha güzel ve daha eğlenceli oyunlar da çıkıyor. Dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler geliştirdikleri oyunlar ile her kesimden oyuncu kitlesine ulaşmaya devam ederken milyonlarca doları da kasalarına koymayı ihmal etmiyorlar. Şu sıralar popüler oyunlar arasında yer alan Undertale, her geçen gün oyuncu kitlesini artırıyor.

Eğer Windows bilgisayarınızda ya da Android akıllı telefonunuzda nostaljik bir oyun oynamak isterseniz aradığınız oyun Undertale olabilir. Günümüzde epey geniş bir kitle tarafından oynanmaya devam edilen yapım sürükleyici bir havaya hakim. Windows ve Android platformlarını kasıp kavuran Undertale macerası yine nefesleri kesmeye devam ediyor. Nostaljik yapısı ile oyunculara hem aksiyonlu hem de eğlenceli bir oynanış sunan başarılı yapım, ücretsiz ve ücretli yapısı ile beğenileri de topluyor. Nostaljik ve bir o kadar da rengarenk içeriklere sahip olan oyun, 7’den 70’e her kesimden oyuncu tarafından kolaylıkla oynanabiliyor.

Undertale Özellikleri

  • Renkli bir dünya,
  • Farklı karakterler,
  • Fantastik içerikler,
  • Keşfedilebilir onlarca içerik,

Rol yapma oyunları arasına adını yazdıran Undertale, yıllar önce karşımıza çıktı. Günümüzde Steam üzerinden bilgisayar oyuncuları tarafından ve Android kullanıcılar tarafından sevilerek oynanan yapım, kısa ve tekrarlanabilir bölümlere ev sahipliği yapıyor. Karmaşık komplolar eşliğinde oyunculara sürükleyici bir oynanış sunan oyun içeriği, pek çok değişik sona sahip. Yani oyun içerisindeki hikayenin sonu seçimlere bağlı olarak değişiyor.

İngilizce ve Japonca dil seçeneklerine sahip olan yapım, 2 boyutlu grafik açılarına ek olarak oyunculara insanların ve canavarların dolu olduğu bir dünya sunuyor. İnsanlar ve canavarlar arasında geçen savaşı konu alan yapımda oyuncular da rol yapma içerikleri ile karşılaşacaklar.

Undertale İndir

Bilgisayar oyuncuları için Steam üzerinde yer alan oyun, Steam’den satın alınarak oynanıyor. Demo sürümü ücretsiz olan yapım, tam sürümünü de oldukça uygun bir fiyat etiketi ile oyuncularla buluşturuyor. Yıllardır aldığı güncellemeler ile daha iyi bir noktaya gelen yapım, başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor.