Urban Rivals

Urban Rivals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 310
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Boostr

Tamamen ücretsiz ve tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan Urban Rivals’a bayılacaksınız.

Tamamen ücretsiz ve tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan Urban Rivals’a bayılacaksınız. Her şeyden önce bünyesinde barındırdığı 400’den fazla karakter seçeneği ile online oyunculara bol alternatifli bir zemin sunan Urban Rivals kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeden tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir şekilde gerçek zamanlı olarak oynayabileceğiniz başarılı bir online oyundur.

Urban Rivals’ın diğer online oyunların önüne geçen en önemli özelliği ve aynı zamanda kendisinin en çok övündüğü yanı olan geliştirilebilirlik seçenekleri ile şaşkına dönece ve oyuna bir adım daha bağlanacak memnun kalacaksınız. Özelliklede geliştirilebilirlik konusunda sınır tanımayan ve kendinize has özgün bir karakter oluşturmayı hedefleyen bir oyuncu iseniz Urban Rivals size bu imkanı tanıyor.

Urban Rivals’da toplamanız gereken en önemli şey, sahip olmanız gereken ve rakiplerinize üstünlük kılacağınız en önemli şey edindiğiniz tecrübeler olacaktır. Sahip olduğunuz tecrübeleri ise oyundaki mücadeleniz ile doğru orantılı olarak elde edeceksiniz. Oyunda önemli olan ne kadar mücadele kazandığınız değil, önemli olan ne kadar mücadeleye girmiş olduğunuzdur. Urban Rivals’da ne kadar çok mücadele içinde olduysanız tecrübe puanınızda o kadar artacaktır. Tabii kazandığınız mücadeleler doğal olarak daha fazla tecrübe puanı getirecek olsa da asıl önemli nokta katıldığınız mücadele sayısıdır.

Stratejik zekanızı ve mücadeleci ruhunuzu konuşturun, Urban Rivals sizi bünyesine davet ediyor. Hemen ücretsiz olarak basit bir üyelik adımından sonra oyuna dahil olabilir tecrübe kazanmak için mücadelelerinize başlayabilirsiniz.