CastleVille

CastleVille

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,492
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zynga

Zynga'nın yeni Facebook oyunu CastleVille'de kendi krallığınızı kurmak için yaratacağınız karakterle size verilen görevleri yerine getirmeli ve adım adım şehrinizi geliştirmelisiniz.

Facebook'un en popüler oyunları arasındaki CastleVille, kısa bir süre önce yayınlanmış olmasına rağmen kullanıcı sayısını günden güne artırıyor. Renkli karakterleriyle Facebook kullanıcılarını kendine bağlayan oyunda amacınız kendi krallığınızı kurmak ve yönetmek.

Zynga tarafından tasarlanan oyunda basit bir şehri adım adım ihtişamlı bir krallığa dönüştürüyorsunuz. Bunu yaparken karşınıza çıkan kötü karakterleri ve engelleri aşmanız gerekiyor. Bu konuda Facebook arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Yardımlaşma sayesinde sanal şehriniz daha hızlı gelişecek. Şehri geliştirmek için paraya ve seviye atlamaya ihtiyacınız var. Bunun için belli görevleri yerine getirmelisiniz. Kale duvarlarınızı genişletmek için bu görevleri ugulamanız şart. Ne kadar çok görev yerine getirirseniz mutlu krallığınıza o kadar hızlı ulaşabilirsiniz.

Oyundaki karakterinizi kendiniz belirleyip istediğiniz gibi giydirebiliyorsunuz. Sıkıldığınız zaman karakterinizin özelliklerini değiştirebilirsiniz. Prensler, prensesler, vikingler ve daha pek çok seçenek karakterinize hayat vermek için bekliyor. Karakteriniz üzerinden yeni arkadaşlar edinerek onlara yardım etmeniz ve edindiğiniz arkadaşlardan yardım almanız da gerekiyor. Bu sayede oyundaki itibarınız ve kazandığınız kalpler artıyor. Bu yüzden yeni arkadaşlar edinmek oyunda ilerleyebilmeniz için önemli. CastleVille'de şehrinizi geliştirmek için ticaret de yapmanız gerekiyor. Sizdeki ürünleri satarak ihtiyacınız olan ürünleri başkalarından satın alabiliyorsunuz. Oyunda herşeyin ticareti yapılabiliyor.

CastleVille'in renkli dünyasına katılarak sanal krallığınızı yönetmeye hazırsanız zaman kaybetmeden ilk adımı atın ve bu ücretsiz oyunun keyfini Facebook arkadaşlarınızla beraber çıkartın. Oyunu oynamak için Facebook hesabınızla giriş yapmış olmanız gerekiyor.