Legend Online

Legend Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91,499
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oas Games

Hiç bir indirme işlemi gerçekleştirmeden doğrudan kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden Legend Online’a üye olabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Barış için savaşanların dünyası Legend Online’a hoş geldiniz. Hiç bir indirme işlemi gerçekleştirmeden doğrudan kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden Legend Online’a üye olabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. MMORPG türündeki bu oyun tarayıcı tabanlı bir oyun olduğu için oyunu kullanmakta olduğunu internet tarayıcısı araçlığı ile oynayabileceksiniz. Yapmanız gereken sadece üye olup giriş yapmak, ayrıca oyuna Facebook hesabınız ile kayıt olabilir ve oynayabilirsiniz.

Legend Online’da çaylak, acemi ve benzeri sıfatlar ile oyuna başlamıyorsunuz. Legend Online size komutan olmayı vaat ediyor. Kullanıcı hesabınıza ait oluşturulan bir ordu size teslim ediliyor. Ve ordunuzun başına geçerek Legend Online’ın evrenine atılıyorsunuz. Amacımız büyük bir savaştan çıkmış dünyanın sahip olduğu kaosu durdurmak ve insanlığı barışa yöneltmek olacaktır.

Yıllar boyu süren uzun ve büyük bir savaşın ardından dünya gelgitlere mahkum olmuştur. Dünyanın aldığı bu hal insanoğlunu da aciz ve güçsüz bir hale sokmuştur. Size verilen görev; ordunun başına geçmek ve insanoğlunu kurtarmak. Barışı sürdürmeyi ve insanoğlunu gelebilecek her türlü tehdide karşı savunmayı kendinize amaç edinmeli ve savaşınızı ona göre vermelisiniz.

Oyun içinde seçebileceğiniz 7 farklı karakter bulunuyor. Bunlara 7 farklı asker diyebiliriz, seçtiğiniz asker ile oyunda alt seviyelerde bir güç ile savaşmaya başlıyorsunuz ancak ilerledikçe karakterinize yeni özellikler ve yetenekler katabilir ve onu güçlendirebilirsiniz. Karakterlerinizin yeteneklerinin artmasını istiyorsanız bol bol savaşa girmeli ve karakterinizi sınamalısınız bu sınamanın ardından karakteriniz topladığı tecrübe ile kendini yeteneklerini yükseltecektir.

Savaş alanlarında sizleri birçok ganimet bekliyor. Savaş alanında etrafta bulunan ve karakterinize uygun olan eşyalar ile karakterinizin belirli özelliklerini yükseltebilir ve daha güçlü bir hale gelebilirsiniz. Legend Online’a hemen üye olarak kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz. Legend Online tamamen ücretsiz ve Türkçe bir oyundur.