Ace Online

Ace Online

kullanıcı

Uzay savaşlarını konu alan başarılı bir MMORPG oyunu olan Ace Online ile uzaydaki amansız ve büyük savaşa sizde katılın ve tarafınızı seçerek bu savaştaki yerinizi alın.

Uzay savaşlarını konu alan başarılı bir MMORPG oyunu olan Ace Online ile uzaydaki amansız ve büyük savaşa sizde katılın ve tarafınızı seçerek bu savaştaki yerinizi alın. İlk olarak 2006 Space Cowboy yani Uzay Kovboyu ismiyle yayın hayatına başlayan yapımın 2007 yılında isminde değişikliğe gidilerek Ace Online adını aldı ve 2007 yılından beri tüm dünyada yayın yapan bir MMORPG olarak dikkat çekiyor.

Ülkemizde de son yıllarda ilgi görmeye başlayan Ace Online göz dolduran üç boyutlu yapısı ve birbirinden heyecanlı savaş mekanikleri ile rakip oyunlarından oldukça ileride bir yol çiziyor. Bilim kurgu filmi havasında geçen Ace Online ile kendi filonu kur, uçsuz bucaksız uzayda keşfe çık, saldırılar düzenle savunma yap dilediğin gibi uzayda hareket edebilirsin Ace Online kullanıcılarına büyük bir özgürlük tanıyor.

Gerçek bir RPG oyununda görmek istediğimiz karakter geliştirme ekranı ve gelişmiş karakter geliştirme seçenekleri ile dikkat çeken Ace Online MMORPG oyunu arayan online oyuncuların yeni adresi olacak cinsten başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Oyunun en sevilen yönlerinden birisi olan karakter geliştirme seçenekleri ve üç boyutlu kontrolleri en büyük rakibi Air Rivals ile arasında farklar oluşmasına neden oluyor.

MMORPG türündeki bir oyundan FPS bakışı görmek pek sık rastlanmayan bir durum ancak Ace Online’ın bizlere sağladığı özellikler ile bu durum değişiyor, Ace Online’ı MMORPG olarak oynuyoruz ancak birinci şahıs gözünden yani bir FPS oyunu gibi oyunu görüyor ve kontrol sağlayabiliyoruz.

Bu eşsiz uzay macerasına hemen katılarak sizde kendi geminizi oluşturabilir ve birbirinden heyecanlı görevleri yerine getirmek için savaşmaya başlayabilirsiniz. Ace Online tamamen ücretsiz bir yapımdır. Hemen indirio bilgisayarınıza kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.