Farmville 2

Farmville 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,534
  • DOSYA BOYUTU 90.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zynga

Farmville 2, internete bağlanmadan, Facebook hesabınıza giriş yapmadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir çiftlik kurma ve yönetme oyunu.

FarmVille 2, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynanabileceğiniz çiftlik temalı simülasyon oyunu. Kendi çiftliğinizi kurup arkadaşlarınızla birlikte dilediğinizce büyütebileceğiniz oyunda Türkçe dil desteği de bulunuyor ve internet bağlantısı gerekmiyor.

Dünyanın en çok oynanan çiftlik kurma ve yönetme oyunu FarmVille’nin devam oyunu FarmVille 2: Köy Kaçamağı, ilk oyuna göre hem oynanış hem de grafik yönünden gelişmelerle geliyor. Artık oyunu oynamak için Facebook hesabımıza giriş yapmamız gerekmiyor ve oyunu ister çevrimiçi istersek çevrimdışı oynayabiliyoruz.

Kaliteli grafikler sunan oyunda kendi çiftliğimizi dilediğimizce şekillendirebiliyoruz. Çiftliğimizde hayvan yetiştirebiliyor, ekinleri hasat edebiliyor, çiftlik kooperatifine girerek ürünlerimizi arkadaşlarımızla paylaşabiliyor, ticaret yapabiliyoruz.

Kendi çiftliğinizi kurma ve yönetme izni veren FarmVille 2, tek başınıza ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eğlence dozu yüksek bir oyun. Simülasyon türünde yavaş ilerleyen oyunlardan hoşlanıyorsanız kesinlikle es geçmeyin derim.