YouCam Perfect

YouCam Perfect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,122
  • DOSYA BOYUTU 29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cyberlink

YouCam Perfect, özçekim fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz etkileyici araçlar içeren bir fotoğraf uygulamasıdır.

YouCam Perfect, popüler fotoğraf ve video uygulamalarının yaratıcıs CyberLink’in yeni mobil uygulamalarından biridir. Selfie yeni adıyla Özçekim fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, kolaj oluşturmak için kullanabileceğiniz aynı zamanda çekim işlevi gören birbirinden ilginç düzenleme araçlarını bünyesinde barındıran ücretsiz ve harika bir özçekim uygulaması.

CyberLink YouCam Perfect, ön ve arka kamera desteği sunan daha çok özçekimleriniz için kullanacağınızı düşündüğüm eşssiz bir fotoğraf uygulaması. Tamamen ücretsiz kullanılabileceğiniz bu uygulama ile yüzdeki kırışıkları gidermekten göz altı şişliklerini düzeltmeye kadar pek çok güzelleştirme aracının yanı sıra fotoğraflarda ansızın çıkan arka planda istemediğimiz nesne ve insanları kaldırmaya kadar onlarca etkileyici araç kullanımınıza sunuluyor.

Özçekim fotoğraflarınızı mükemmel kılmanın yanında uygulamayı bir kamera olarak ta kullanabiliyorsunuz. Çekim anında yani gerçek zamanlı olarak fotoğrafınıza hazır efektlerden uygulayabiliyor, cihazınızın ön ve arka kamerası ile çekim yapabiliyor, zamanlayıcı, flaş, çekim modlarından dilediğinizi açarak fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Uygulamanın yapabildikleri bununla da sınırlı değil. Çektiğiniz, düzenlediğiniz bu fotoğrafları kolaj haline de getirebiliyorsunuz.

YouCam Perfect, gerçek zamanlı filtreleme seçenekleri ve yüzdeki kusurları düzeltme araçları ile özçekim fotoğraflarınızı mükemmelleştiren bir uygulama.