100 Doors 2 1.0 (ios)

100 Doors 2

1.0
100 Doors 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100 Doors 2, popüler odadan kaçış oyunu 100 Doors'un yeni bulmacalar eklenmiş sürümü.

100 Doors 2, iPhone ve iPad cihazınızla türlü hareketler yaparak çözmeniz gereken bulmacalar içeren bir odadan kaçış oyunu.

Odadan kaçma oyunlarına ilginiz varsa 100 Doors’u duymuşsunuz ve de bitirmişsinizdir. 100 Doors 2 de ilk oyunun devamı niteliğinde hazırlanmış, oyunu bitirinler için ek bölümler sunuyor. Oyunu tanımayanlar, ilk kez oynayacaklar için biraz bahsetmem gerekirse; Kilitli bir odadasınız ve bulunduğunuz yerden kaçmak için gözlerini dört açıp odayı karış karış aramanız, her yerine dokunmanız gerekiyor. Sizi kaçış yoluna götüren objelerin bazıları gözünüzün önünde olabiliyorken bazıları aklınızın ucundan dahi geçmeyecek bir noktada olabiliyor. Gizlenmiş objeleri bulduktan sonra onları doğrudan kullanarak veya başka bir objeyle birleştirip yeni bir obje yaparak kullanıyor ve odadan kaçışınızı gerçekleştiriyorsunuz.

100 Doors 2 oyununu benzerlerinden ayıran iki önemli özelliğinden bahsetmek istiyorum. Birincisi; Odadan kaçmak için genellikle objeleri bulmanız yeterli olmuyor. Cihazınızı sallayarak veya ters çevirerek göreceğiniz gizli objelere, platformlara rastlayabiliyorsunuz. Kısacası bul – dokun – kullandan çok daha ötesini yapmanız gerekiyor. İkincisi ise; tüm bölümleri ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Odadan kaçış oyunlarını yakından takip ediyorsanız bir noktadan sonra satın alım sunduğunu biliyorsunuzdur. Bu oyunda bu durum geçersiz.

Boş zamanlarınızda daha çok eğlence odaklı oyunlar yerine odadan kaçış oyunları gibi düşünmeye sevk eden oyunları tercih ediyorsanız 100 Doors 2'yi öneririm.