A Planet of Mine 1.01 (ios)

A Planet of Mine

A Planet of Mine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Planet of Mine, iOS işletim sistemi için öncelikli olarak geliştirilmiş ve kendi içerisinde çok farklı dinamikler barındıran bir strateji oyunudur.

A Planet of Mine, iPhone ve iPad üzerinde çalışabilen bir strateji oyunudur.

Tuesday Quest tarafından geliştirilen A Planet of Mine'ı strateji oyunu olarak tanımlamakl tam olarak doğru olmaz; ancak temelde kesinlikle bir strateji oyunu olduğunu da söyleyelim. Son günlerde çıkan en kapsamlı ve başarılı mobil oyunlardan bir tanesi olan A Planet of Mine, içerisinde keşif, madencilik ve stratejiyi aynı anda barındırıyor. Üstelik bunların hepsini size tam anlamıyla kullandırmak için de elinden geleni yapıyor.

İlk olarak 2016 yılında düzenlenen bir mobil oyun konferasında gördüğümüz ve birçok oyuncuyu derinden heyecanlandırmayı başaran A Planet of Mine'da asıl amacımız bir gezegeni geliştirmek. Rastgele iniş yaptığımız bir gezegenin kaynaklarını keşfetmek, bu kaynakları madencilik yaparak çıkarmak ve çıkardığımız kaynakları da evlerden tutun rafinerilere kadar uzun bir çizgide bulunan binaların gelişimi için kullanmak.

Kendinize oynayacak yeni ve eğlenceli bir oyun arıyor, bu oyunun da uzun süre sizi kendisine bağlamasını istiyorsanız, A Planet of Mine tam size göre! Oyuna dair daha ayrıntılı bilgiyi ise hemen aşağıdaki videodan görmeniz mümkün.

YORUMLAR