Ace Maverick 1.0.1 (ios)

Ace Maverick

Ace Maverick
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ace Maverick güzel grafiklere sahip bir mobil helikopter oyunudur

Ace Maverick oyuncuları yoğun aksiyonun içerisine davet eden bir mobil helikopter savaşı oyunu

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir helikopter oyunu olan Ace Maverick'de ağır savaş techizatlarıyla donatılmış bir saldırı helikopterini yönetebiliyoruz ve tehlikeli görevlere atılıyoruz. Ace Maverick bizi kutupların büyülü buz dünyasına konuk ediyor. Dünyanın en soğuk yerlerinde sıcak çatışmalara girdiğimiz oynda farklı görevler bizi bekliyor. Bu görevlerin bazılarında düşmanların yerlerini tespit ederek onları ortadan kaldırmaya çalışırken, bazı görevlerde dev yük gemilerini savunma gibi defansif işleri gerçekleştiriyoruz.

Ace Maverick ekrandaki çift sanal analog kontrol çubuklarını kullanarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunu. Bu analog çubuklardan birini helikopterimizi yönlendirmek için kullanırken, diğerini nişan almak ve ateş etmek için kullanıyoruz. Bu anlog çubukların sabit bir yerde olmaması ve parmağınızı ekrana koyduğunuz yeri merkez olarak algılaması oyunun kontrollerini kolaylaştırıyor ve kusursuz bir oyun tecrübesi sunuyor.

Ace Maverick yüksek detay seviyesine sahip grafiklerle donatılmış bir oyun. Gerek helikopter modellemeleri, gerek çevresel detaylar ve su yansımaları göze hoş görünüyor. Oyuna güncellemeler yoluyla ücretsiz yeni içeriklerin eklenmesi oyuna artı puan kazandırmakta.

YORUMLAR