Adventure Age

Adventure Age
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adverture Age ücret ödemeden indirebileceğiniz macera dolu bir strateji ve eşleştirme oyunudur.

Adverture Age hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir eşleştirme ve macera oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun hem macera hem de eşleştirme oyunu dinamiklerini bir araya getirerek ortaya güzel bir karışım çıkartıyor.

Oyunda yüzlerce düşmana karşı mücadele ediyor ve her biri bozguna uğratmaya çalışıyoruz. Adventure Age’de kendi karakterimizi yaratabiliyor ve onu her savaştan sonra geliştirebiliyoruz. Tecrübe kazandıkça karakterlerin gücü artıyor ve kazandığımız gelirle onlara yeni zırhlar ve silahlar satın alabiliyoruz.

Tahmin ettiğiniz gibi oyun giderek zorlaşan bir yapıya sahip. Fakat oyun zorlaşsa bile satın alacağınız zırhlar ve silahlar ile siz de güçleniyorsunuz. Dolayısıyla bir noktadan sonra asıl önemli olan şey strateji ve taktiksel çatışmalar oluyor. Adventure Age’in en iyi yanlarından bir tanesi de oyunculara arkadaşlarıyla oynayabilme şansı vermesi.

Genel olarak Adventure Age keyifle oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor. En önemlisi de hiçbir ücret ödemeden indirebiliyorsunuz.

YORUMLAR