After Us

After Us
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

After Us bolca aksiyon içeren bir zombi oyunudur

After Us nişan alma yeteneklerinizi zorlu bir teste sokan ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenize yardımcı olan bir mobil hayatta kalma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir zombi oyunu olan After Us'taher tarafı ozmbiler tarafından istila edilmiş bir şehre konuk oluyoruz. Bir biyolojik silah şehir sakinlerini zombiye dönüştürdükten sonra şehirde temel ihtiyaçları karşılamak güçleşiyor. Değerli kaynaklara ulaşabilmek için zombilerle savaşmak gerekiyor. İşte biz de zombilere karşı savaşan bu kahramanlardna birinin yerine geçiyoruz ve silahlarımızı kuşanarak sokağa çıkıyoruz.

After Us, bize sürekli saldıran zombilere karşı ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğimizi test ettiğimiz bir aksiyon oyunu. Oyun boyunca kahramanımız farklı ve değişik güçlere sahip silahları kullanabiliyor. Ayrıca oyunda birçok değişik kahraman seçeneğine de sahibiz. Bu çeşitlilik karşımıza çıkan zombilerde de kendisini göstermekte.

After Us'un görünümü bize Minecraft'ı andırmakta. Oyunun düzenli güncellemeler alması ise bir artı puan.

YORUMLAR