Agar.io 1.0.0 (ios)
Agar.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    835

  • Üretici

    SEGMA

Agar.io, iPhone ve iPad cihazlarda da oynanabilen son dönemin en çok oynanan online mobil oyunu.

Agario, ilk olarak web tarayıcılar üzerinde çıkış yaparak dünya genelinde milyonları toplamayı başaran bir strateji – aksiyon oyunu. Açık dünyaya benzetebileceğimiz bir alanda renkli topların birbirini yemesine dayanan oyunu artık iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazlarımızdan da oynayabiliyoruz. Siz de bu oyuna kapılıp gidenlerdenseniz mobil sürümünü indirerek nerede olursanız olun bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Basit görsellerle gelen bağımlılık yaratıcı online mobil oyunlar arasında yer alan Agario oyununu web tarayıcı üzerinden oynamak çok daha basit ancak dışarıda olduğunuz vakit, oyalanmak adına mobil sürümünü de indirmenizi öneririm.

Oyunun görselleri gibi oynanışı da web sürümünen farklılık göstermiyor. Yine olabildiğince geniş bir alanda büyüme çabası içerisindeyiz. Sıfırdan başladığımızda küçücük bir topuz ve dişimize göre olan rakiplerimizi yiyererek büyümemizi sürdürüyoruz. Bu noktada çok basit bir oyunmuş gibi görünüyor ancak ilerleme aşamasında böyle olmadığını anlıyorsunuz. Siz büyürken rakipleriniz de büyüyor ve de en kötüsü sizi yemek için etrafınızda dolanıyorlar. Tabii ki küçük olmanın avantajını kullanarak aralarından sıyırabilmeniz mümkün ancak hep aynı boyutta kalmadığınızdan bir noktadan sonra strateji uygulama aşamasına geçmeniz gerekiyor.

Oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorsanız mobil sürümde biraz zorlanabilirsiniz. Hem oynanış hem de seçenek yönünden farklılıklar var. Örneğin; web sürümde fareyle topları yemek ve toplardan kaçmak oldukça basitken mobilde sürükleme hareketiyle aynı basitlikte yapamıyorsunuz. Oynanışa alışma evresi dışında oyunun can alıcı yönü olan çoklu oyuncuda da bir eksik var. Ülke seçimi yapamıyorsunuz. Oyununuza sadece bulunduğunuz ülkeden değil, tüm ülkelerden oyuncular katılıyor. Bunlar tabii ki ufak bir güncellemeyle çözülebilecek pürüzler.

YORUMLAR