Age of Warring Empire 2.3.24 (ios)

Age of Warring Empire

Age of Warring Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    91

  • Üretici

    Silent Ocean

Age of Warring Empire internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz detaylı bir strateji oyunudur

Age of Warring Empire eğer mobil cihazınızda boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Age of Warring Empire'da kendi topraklarını yöneterek tüm düşmanları üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan bir imparatoru yönetmekteyiz. Çoklu oyuncu altyapısına sahip olan Age of Warring Empire bize düşmanlarımıza meydan okuma şansı verdiği gibi diğer oyuncularla ittifaklar oluşturabilme imkanı da sunuyor. Bu sayede oyunda politika da önem kazanıyor.

Age of Warring Empire fantastik öğelerle süslenmiş bir yapıya sahip. Oyunda başarıya gidebilmek için Antik Yunan, Pers ve Roma'dan efsanevi kahramanları ordumuza dahil edebiliyoruz. Bu kahramanların yetenekleri savaşlarda bize avantaj kazandırmakta. Kahramanlarızı kendimiz yaratacağımız ve işleyeceğimiz silah ve zırhlarla daha da güçlü hale getirebilmekteyiz.

Age of Warring Empire'da kazandığımız kaynakları imparatorluğumuzun teknolojisini geliştirmeye harcayabiliyoruz ve böylece ordumuzu güçlendirebiliyoruz. Oyuncular arası sohbet imkanı da sunan Age of Warring Empire eğer strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR