Age of Wushu Dynasty 1.0.3 (ios)

Age of Wushu Dynasty

Age of Wushu Dynasty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Wushu Dynasty dövüş sanatlarını konu alan bire aksiyon RPG oyunudur

Age of Wushu Dynasty güzel grafikleri hızlı ve akıcı bir oynanışla birleştirmeyi başarabilen aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Age of Wushu Dynasty, bilgisayarlar için yayınlanarak oyuncuların beğenisini kazanan Age of Wushu adlı ücretsiz online rol yapma oyununun bir parçası olarak düşünülebilir. Age of Wushu Dynasty'de yine antik Çin dönemine yolculuk ediyoruz ve bu dönemde farklı dövüş okulları arasındaki hakimiyet mücadelesine tanık oluyoruz. Oyuna başlarken bu dövüş okullarından birini seçmekteyiz. Seçtiğimiz dövüş okulu bizim oyunda hangi yetenekleri ve hangi dövüş sanatını kullanacağımızı belirliyor. Oyun içerisinde gizlilikte usta bir ninja, hızlı ve seri hareketler gerçekleştirebilen bir kung fu ustası veya diğer dövüş sanatlarında uzmanlaşan bir kahraman olabilmeniz mümkün.

Age of Wushu Dynasty'nin grafikleri PC oyunlarındaki kaliteyi aratmıyor. Hack and slash dinamiklerini kullanan oyunda kolay kontroller sayesinde yoğun aksiyonun keyfini çıkarabiliyorsunuz. Age of Wushu Dynasty'de PvP büyük önem taşımakta. Oyunun açık dünyası üzerinde oyuncular birbirleriyle yüzleşerek dövüş yeteneklerini sergileyebilmekteler. Bunun yanısıra oyunun hikayesine odaklanarak görevleri tamamlamaya, seviye atlamaya ve kahramanınıza geliştirmeye de yoğunlaşabilirsiniz.